• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İndex Hızını Artırma ! - Yavaş İndex Sorunu Çözme

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Merhaba arkadaşlar,

Çoğumuz yeni site açarız , özgün içerik gireriz ama ginede geç index alınır , hatta çalınır. Gelin bu sorunu beraber Whois backlinklerle çözelim. Öncelikle backlink deyince şunu belirtmek isterim : kesinlikle zaralı değildir , sandbox'a girmek gibi bir sorun olmaz. Ancak yinede doğal olarak index almasını öneririm.
Not : Yazılara ana sayfadan link verildiğine emin olun !

1- MultiPing
2- İmtalk
3- Webmaster Deck

siteler bu kadardı. 3 Gün boyunca 3'ünü 1'er saat kullanın ve farkı görün :)

Kaynak : İndex Hızını Artırma ! - Yavaş İndex Sorunu Çözme « Hile & Makale

hile

inforesim

webmaster.tc
Whois backlink yeni siteler için tehlikeli olabilir, Yeni siteniz var ise uygulamayın.

Seo

webmaster.tc
whois backink belkide zararı olmayan nadir backlinklerdendir. Zaten mantığı şudur alexa gibi site durumu sorguladıgımız sitelerden sitenzin sorgulanmasıdır. Bunun zararı olsaydı kesinlikle bana olurdu karşılaşırdım.

inforesim

webmaster.tc
whois backink belkide zararı olmayan nadir backlinklerdendir. Zaten mantığı şudur alexa gibi site durumu sorguladıgımız sitelerden sitenzin sorgulanmasıdır. Bunun zararı olsaydı kesinlikle bana olurdu karşılaşırdım.
Yüzlerce backlink alıyorsunuz, Kesinlikle ZARARI VAR. aksi idda edilemez, Nasıl bir backlinkin yararı varsa, Zararıda var.

Seo

webmaster.tc
hocam ayrıştığımız konu " backlink" konusu. Whois olarak alınanlar google gözünde backlink olarak geçmiyor. Daha yüzeysel bir yerde. Site sorgulama tarzı sistemlerden yapılan sorgulamalardan şuana dek bir tane dahi ceza yada spam niteliği görmedim. Mesela gider 100bin tane blogspot alırsın muhakkak zararlıdır. Ama bundan binlercekez tarat. Hatta aynı siteye milyonkez tarat siteni sadece o siteden arandıgında seninle ilgili tek sonuç çıkar. Bende index hızımı artırmak için özellikle whois backlinle ardından 3-5tane kaliteli sosyal ağda konularımı paylaşma yöntemine başvururdum.

inforesim

webmaster.tc
hocam ayrıştığımız konu " backlink" konusu. Whois olarak alınanlar google gözünde backlink olarak geçmiyor. Daha yüzeysel bir yerde. Site sorgulama tarzı sistemlerden yapılan sorgulamalardan şuana dek bir tane dahi ceza yada spam niteliği görmedim. Mesela gider 100bin tane blogspot alırsın muhakkak zararlıdır. Ama bundan binlercekez tarat. Hatta aynı siteye milyonkez tarat siteni sadece o siteden arandıgında seninle ilgili tek sonuç çıkar. Bende index hızımı artırmak için özellikle whois backlinle ardından 3-5tane kaliteli sosyal ağda konularımı paylaşma yöntemine başvururdum.
Whois backlink olarak geçmiyor derken ? Sonuç olarak bir web sayfasından, Sitenize link gidiyor. Zararını gördüğüm için yazıyorum, Yeni siteler de çok büyük sorunlara sebep olabiliyor.

Seo

webmaster.tc
Whois backlink olarak geçmiyor derken ? Sonuç olarak bir web sayfasından, Sitenize link gidiyor. Zararını gördüğüm için yazıyorum, Yeni siteler de çok büyük sorunlara sebep olabiliyor.
İlk kez zarar gören birisi ile karşılaştım emin olun.

norton

webmaster.tc
ben açtığım siteleri genellikle google ile başbaşa bırakırım,googledeki algoritmayı bilmek gerekir,ne zaman ne yapacağı belli olmaz google amcanın, okyanusun ortasına bir sandal bırakıyorsunuz bunun için tek yapmanız gereken fırtına çıkmasın diye dua etmek.