• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İndex Sorunum Var Yardım Lütfen ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

3gzotik

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar siteyi açalı bir ay oldu fakat 4 -5 ci gün bile hala index almadı

site adresi:Pirofesor.Com Kaliteli Teknolojinin Amatör Adresi

ilk başlarda sitemap.xml engellenen url yüzünden hata veriyordu sitemap.xml.gz yi verdim googleye o hatadan kurtuldum ama yazılarım index almamış , etiketler index almıs bir birde sayfalar.

kendim robots.txt oluşturdum onu kullanıyorum suanda oluşturdugum robots.txt de bir çok sitede var index alan.

Sistem wordpress'dir.

resimlere geçeyim.

XML SİTEMAP EKLENTİSİ

GOOGLE WEBMASTER ARAÇLARI

GüçNet

webmaster.tc
Bir sıkıntı yok gibi görünüyor hocam siteniz elbet index alacaktır biraz daha bekleyin.

3gzotik

webmaster.tc
hocam siteyi kuralı ve konuları açalı tarihlerine baktıysanız görürsünüz sayfa ve etiketler harici index yok yazının etiketi index almış kendısı ındex almamış :/ bu canımı sıkıyor.

GüçNet

webmaster.tc
Bneim blogumda çok geç index alıyordu ama sonradan düzeldi şuan 10 saniye içinde index alıyor.

3gzotik

webmaster.tc
http://www.webmaster.tc/wordpress/wordpress-ping-adresleri-2101.html

Bunu uygulamadıysan uygula, Ardından günlük 1 tane özgün içerik gir. Ping olayından sonra özgün giriyorsan bir süre sonra (1 hafta vb. devam ettir) anında index almaya başlarsın.
dediğinin bir değişiğini wordpress.comdaki güncel ping listeni yapmıştım bırde senın kını yapıyım deneyım sağolun ılgılendıgınız ıcın ınş yazılarımda index alır :)

3gzotik

webmaster.tc
daha yenıde dedım aklımı karıştıran yazının etiketinin index alıp yazının almaması :D bu bir sorun olurmu simdi index almadıgı ıcın baskası kopyala yapıştır yapsa hak idda edemem :/

GüçNet

webmaster.tc
Şimdi sen site haritası ayarlarını değiştirmişsin ancak google bunu hemen algılamaz biraz beklemek gerekir benim bildiğim kadarıyla.

niko

webmaster.tc
katılıyorum index konusunda biraz sabırlı olmanız gerekir. herhangi bir sorun görünmüyor çalışmanızda. biraz daha sabır lazım size :)