• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İndirsende.Net Gibi Alıntıcı Biryer Yok

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sezginex

webmaster.tc
Zaten ücretsizde hadi aldılar insan bi şuradan alıntı bu kişiden alıntı falan der.

RoYaL

webmaster.tc
normal warez iş yapıyor 1-2 güne yapmassa sandboxa ve para cezasına kadar yolu var

ercell5000ss

webmaster.tc
Site sahibi benim.
Ben pisayadaki tüm ücretsiz scriptleri,php scriptleri bulup tek bir portalda paylaşıyorum.
Hiçbir scriptin yapımcısı ben değilim hiçbirisini ben yapmadım benim demiyorum.
Hiçbir script tema kodlamasını değiştiremedim.
Yasal suç teşkil ettiğinizi düşündüğünüz scriptlerin dağıtımı yasak satışı olan scripterin linklerini mail attığınız biz zaten kaldırıyoruz.
İsteyen siteye girer isteyen girmez burası onlara kalmış istediğiniz yerde bizi şikayet edebilirsiniz.
Scriptleri ftplerinden mi çaldık ? Hackleyip mi aldık ? hiç sordunuz mu ?
Ha webmaster.tc ha bizim site ha ws ha başka biryer sonuç olarak içindeki kod aynı footer link demo bile adamın sitesidir.

Onun için gereksiz tartışma yaratacak konuları şikayet etmektense biraz mantıklı düşünüp siteden iletişim bölümünden bize mail atarak
Şu script bana aittir. Satışını yapıyorum sitenizden kaldırmassanız yasal yollara başvuracağım şeklinde uyarı mesaj göndermeniz durumunda zaten an içinde kalkıyor.
Yaklaşık 7 mesaj aldık bu şekilde 7 scriptte temada kaldırıldı bu kadar basit.

Ben o temayı bulduğum yeri hatırlasam o android temasını ftpnizden mi çaldığımı sanıyorsunuz :)
Başka bir platformdan aldık.

almedyanın bütün scriptlerini çalmıs wmtcden biri
Bu arada çalmış derken :) ?
Kişi scripti burada paylaşıyor bizde daha çok insan görsün diye 2-3k lık sitemizde paylaşıyoruz bunun neresi kötü satışını yapsak bizim desek dicemki indirsende hırsız.

O yüzden biraz mantık sadece mantık :)

Site sahibi benim.
Ben pisayadaki tüm ücretsiz scriptleri,php scriptleri bulup tek bir portalda paylaşıyorum.
Hiçbir scriptin yapımcısı ben değilim hiçbirisini ben yapmadım benim demiyorum.
Hiçbir script tema kodlamasını değiştiremedim.
Yasal suç teşkil ettiğinizi düşündüğünüz scriptlerin dağıtımı yasak satışı olan scripterin linklerini mail attığınız biz zaten kaldırıyoruz.
İsteyen siteye girer isteyen girmez burası onlara kalmış istediğiniz yerde bizi şikayet edebilirsiniz.
Scriptleri ftplerinden mi çaldık ? Hackleyip mi aldık ? hiç sordunuz mu ?
Ha webmaster.tc ha bizim site ha ws ha başka biryer sonuç olarak içindeki kod aynı footer link demo bile adamın sitesidir.

Onun için gereksiz tartışma yaratacak konuları şikayet etmektense biraz mantıklı düşünüp siteden iletişim bölümünden bize mail atarak
Şu script bana aittir. Satışını yapıyorum sitenizden kaldırmassanız yasal yollara başvuracağım şeklinde uyarı mesaj göndermeniz durumunda zaten an içinde kalkıyor.
Yaklaşık 7 mesaj aldık bu şekilde 7 scriptte temada kaldırıldı bu kadar basit.

Ben o temayı bulduğum yeri hatırlasam o android temasını ftpnizden mi çaldığımı sanıyorsunuz :)
Başka bir platformdan aldık.

Bu arada çalmış derken :) ?
Kişi scripti burada paylaşıyor bizde daha çok insan görsün diye 2-3k lık sitemizde paylaşıyoruz bunun neresi kötü satışını yapsak bizim desek dicemki indirsende hırsız.

O yüzden biraz mantık sadece mantık :)
Kaynak Göstermeden (Şu Yaptı Veya Şunun Sitesi Yaptı Gibisinden) Almak Çalmak Demektir

CaddeAktif

webmaster.tc
tema gribe teması değil mi. nerden sizin oluyor. okan sağlamın tasarımı yanlış bilmiyorsam.. asıl size pes demek gerekiyor. sadece editlediğimi temayı izinsiz yayımlamış diye suçlayabilirsin

ercell5000ss

webmaster.tc
Kaynak Göstermeden (Şu Yaptı Veya Şunun Sitesi Yaptı Gibisinden) Almak Çalmak Demektir
Yanlış düşünüyorsunuz.

tema gribe teması değil mi. nerden sizin oluyor. okan sağlamın tasarımı yanlış bilmiyorsam.. asıl size pes demek gerekiyor. sadece editlediğimi temayı izinsiz yayımlamış diye suçlayabilirsin

Yayınladım yayınlamasına ama ne şartlarda yayınladım ona bakacaksınız internet ortamını bilmiyorsanız beni ilgilendirmez.
Eğer siz temayı editlemiş olup kendi sitenizde kullanırken ben çeşitli yollardan o temayı ele geçirip yayınlasaydım o zaman bir dilekçeyle para cezası alır gereken yapılırdı.
Ben internetteki temaları,scriptleri tekbir platformda paylaşıyorum ve biz yaptık demiyorum.
Temanin içinden en ufak kod değişikliliği yapmıyorum.
Gereken neyse yapınız. Ancak şunu tekrar diyorum satışını yaptığınız tema var ise kaldıralım çünkü bu temaların hiçbirisi illegal yollardan elde edinilmedi.

Bir de size şunu diyorum ben sitemde paylaştığım herhangi bir temaya bu temayı ben yaptım tasarım kodlama benim wordpress entegre işlemini ben yaptım.
Şeklinde bir mesaj yazdıysam bana link atınız.

ercell5000ss

webmaster.tc
Ücretli olan ve wareze düşmüş temaları yayınlamayı pek etik bulmuyorum.
Elbette etik bulmuyor olabilirsiniz ancak sitedeki üyeliğimi ben dahil 6 kişi bilmekte 7 kişi çalışıyoruz birtek ben paylaşmıyorum şikayet gelmesi durumunda 3 saat içerisinde temayı mutlaka bir yöneticimiz görüp kaldırıyor.

neyse yorumsuz yanlış anlaşıldım
Ben sizi iyi anladım ancak şunu demek istiyorum ben ne siteler gördüm sanırım siz görmediniz adam atıyorum webmaster.tc scripti alıyor adam içine footer link koymuş style.css dosyasına link koymuş onları siliyor kendi adını yazıyor öyle paylaşıyor.
Hırsızlık,adilik bana göre budur.

Bir üst mesajıma bakarak hırsızlık nedir görebilirsiniz.

Doğan

webmaster.tc
Bu 6-7 kişi ile bir hizmet politikası belirlemeniz gerek. Tema yapımcıları her an siteleri kontrol edemez ki, veya buna mecbur değil.

ercell5000ss

webmaster.tc
Bu 6-7 kişi ile bir hizmet politikası belirlemeniz gerek. Tema yapımcıları her an siteleri kontrol edemez ki, veya buna mecbur değil.
Anlıyorum bende gördüklerinde kaldırıyorum ben nerden bilebilirim bunun satışının yapıldığını ben araştırmak zorundamıyım ?
Google x teması diye aratıyorum x teması indir ilk 3 sayfa dolu 8.9 sayfada satışı varmı diye bakmam gerekmez
Bu son yorumumdur. Ben gerekli açıklamaları sizlere sundum.
İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...