• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İnforesim Oyun Scripti v1 Herkese Ücretsiz ! [Bilgilendirme Konusu]

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc

Son Durum : 1 hafta sonra, Tasarım tamamen bitecek ve Yazılıma geçilecektir.

Merhaba Arkadaşlar ;

Bildiğiniz gibi İnforesim Video Scripti v2 ile Yüksek hitlere ulaştık ve Bir anlam da video serisinin devamı adına Oyun scripti düşünüyordum.

Yakın bir zaman da Proje Geliştirme bölümüne, Oyun Scriptim hakkın da bir konu açmıştım. İnforesim Oyun Scripti v1 hakkın da bilgi toplayacaktım (Ücretli çıkacaktı) ve Bir arkadaş ile Bir anlaşmaya vardık.

Bu anlaşma neticesin de, Arkadaş yazılıma sponsor oldu ve Belirli bir ücrete

Yazılımın kodlamasının %100 ve 3 ay boyunca full teknik desteği bana ait olmak koşuluyla anlaştık.

Yani kısaca anlayacağınız, İnforesim Oyun Scripti v1 ücretsiz olarak sizlerle buluşacak

Tabi ki sponsor olan arkadaş bunun karşılığın da, Ufak bir linki footera yerleştirecek (Yazılımla birlikte gelecek ve Kaldırılmayacak).

Bu konuyu açma sebebim de, Hem bu konuyu siz değerli kullanıcılarımıza bildirmek ve Hem de önerilerinizi almak

İnforesim Oyun Scripti v1 ile İlgili önerilerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum

Not : Sponsor Oyunuoyna.com

egebilisim

webmaster.tc
İlk yorum benden olsun. Yakıyor teması. Özelliklerinide güzel ayarlarsanız sonuna kadar kullanırım. Tema bittiğinde html halini gönderirsen wordpress e giydiririz. Altına linkimi atarım ama :p

inforesim

webmaster.tc
İlk yorum benden olsun. Yakıyor teması. Özelliklerinide güzel ayarlarsanız sonuna kadar kullanırım. Tema bittiğinde html halini gönderirsen wordpress e giydiririz. Altına linkimi atarım ama :p
Özel script olacak sistem, Zaten baya büyük bir bütçe ayrıldı bu iş için. Wordpress in de altyapısını kaldıramayacağı bir sistem. Üyelik sistemi, Kutuma ekleme gibi bir sürü özelliği var. Tasarım 25 sayfadan fazla tuttu.

bashque

webmaster.tc
tebrikler iii iş çıkartmışsın botmu olacak içinde yine.
Bot bulunmayacaksa bende 20 bin tane flash oyun var resimleriyle beraber bi ara bi steden çekmiştim.

Bir şeyler yapmayı düşünürsen görüşelim.

Kolay gelsin.

inforesim

webmaster.tc

inforesim

webmaster.tc
Merhaba Arkadaşlar ;

Bu akşam yazılıma başlıyorum. Ortalama 1-1,5-2 ay da bitecek yazılım. Çizim ve Dökümü 3 ay civarı sürdü. Normal içerik ekle - kategori ekle mantığından çok daha fazlası olacak bu yazılım :) Zaten eminim ki, Piyasaya sallanacak.

Size en iyi samimiyetim ile Bu güne kadar benim piyasaya sunduğum en gelişmiş yazılım olduğunu söyleyebilirim.

Blog kısmıın örnek CSS - HTML tasarımı (İstek olursa, Üye profilini de koyarım :p);

Mamba

webmaster.tc
Merhabalar hocam,

Tasarım olarak videı scriptiniz de güzel sonuçlar çıkarttınız..

http://www.webmaster.tc/script-sati...istege-bagli-youtube-api-ve-onlarcasi-76.html

tasarım anlamın da oldukça güzel, ancak css'e dökme anlamında bu çalışma biraz sonuçların ve düşüncelerin altında kalmış gibi gelmişti bana...

Ancak bu oyun scriptinizin tasarımı ve özel bir script olması göz önüne alıcak olursak gerçekten çok güzel bir sonuç çıkacağına eminim. Umarım css'e dökümü ve genel anlamda ki tüm özellikleri piyasa da bulunan oyun scriptleri ve Wordpress temalarından daha fazla içerik ve özellik barındırır.

Hayırlısı olması dileği ile. ;

2 adet domain alımı yaptım. Çıktığı günü sabırsızlıkla bekliyorum.. ;)

mFurkan

webmaster.tc
Bu script sayesinde eminim benim gibi hiç oyun piyasasını düşünmeyenler bile proje oluşturacaktır.
Yazılım aşamasında kolaylıklar dilerim hocam. :)

MaSTeK

webmaster.tc
inş. hayırlısı olur. inforesim video scripti kullanıcısı olarak bunuda kullanacağım.

kaansef

webmaster.tc
Bence bir framework ile kodlanmalı (Codeigniter veya Zend Framework gibi.) Bu sayede birçok kişi script üzerinde zorlanmadan çalışabilir.Ayrıca plugin sistemi yapılırsa çok iyi olur.