• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İngilizce çeviriye ihtiyacım var.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Arkadaşlar sahip olduğum bir domain için yabancı bir mail mail geldi ben kendi yöntemimle çevirdim pek bir şey anlamadım. Merakta ettim yardımcı olabilecek birisi var mı ?

Purchase of ankaragrafiktasarim.com‏

Congratulations on your purchase of ankaragrafiktasarim.com.

Your domain's value has been estimated on our domain appraisal service. You can read your custom report here: http://domainestimator.com/results/?domain=ankaragrafiktasarim.com. (Domain Estimator Report)

There is a large portfolio of domains related to your keywords. The current list of premium domains can be viewed here: DomainClosing.com (Related Premium Domains)

Cordially,

Stefanie Shay
- Support Department @ DomainEstimator.com

We received your contact details from the Public Domain Deed Records. If you would prefer not to receive email notifications of your estimated values in the future, please reply to this email with "REMOVE" in the subject line.

cayocagi

webmaster.tc
Purchase of ankaragrafiktasarim.com

ankaragrafiktasarım.com'un satın alınmasıyla ilgili olarak

Congratulations on your purchase of ankaragrafiktasarim.com.

ankaragrafiktasarim.com'u satın aldığınız için sizi tebrik ederiz.

Your domain's value has been estimated on our domain appraisal service. You can read your custom report here: http://domainestimator.com/results/?...fiktasarim.com. (Domain Estimator Report)

Alan adı değerlendirme servisimiz tarafından aldığınız alan adının yaklaşık değeri belirlenmiştir. Size özel raporu şu linkten okuyabilirsiniz:

There is a large portfolio of domains related to your keywords. The current list of premium domains can be viewed here: DomainClosing.com (Related Premium Domains)

Kullandığınız anahtar kelimelerle alakalı olarak birçok alan adı mevcuttur. Bu premium alan adlarının şu an için geçerli olan listesine şuradan ulaşabilirsiniz:

allaha emanet olun :)

Stefanie Shay
- Support Department @ DomainEstimator.com

We received your contact details from the Public Domain Deed Records. If you would prefer not to receive email notifications of your estimated values in the future, please reply to this email with "REMOVE" in the subject line.

İletişim bilgilerinize whois bilgilerinden ulaştık. Alan adınızın yaklaşık değeriyle ilgili ilerde mail almak istemiyorsanız bu maile konu kısmında REMOVE yazılı bir cevap atın.

cayocagi

webmaster.tc
yani inforesimin dediği gibi bilgilendirme maili, herhangi birşey yapmana gerek yok, maksat sana birşey satmak