• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İnternet Satış Stratejileri Eğitim Seti + 100 TL lik Google Adwords Kuponu Hediye

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

goktugozi

webmaster.tc
Merhabalar,

İnternet sürekli gelişen ve insanların olmazsa olmazı konumuna geldi, bunun farkına varan firmalar internetten satış üzerine çalışmalarını genişletiyor.

Bu eğitim setinde , evden veya başka bir işte çalışarak para kazanmak isteyenler , ürün ve hizmet satmak isteyen firmalar için belirli stratejileri, bu stratejileri nerede, ne zaman, ne şekilde yapılacağını ayrıntılı bir biçim de ele alınmıştır.

Gerek video eğitimleriyle gerekse teknik ve destek , bonuslarıyla kazanç yolun da çalışmalarınızın karşılığını fazlasıyla geri dönüşü sağlayan bir eğitim aracıdır.

Ayrıca Google Adwords ’ü kullanarak dakikalar içinde nasıl satış yapmaya başlayacağınızı ,SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile içeriklerinizi ve sitenizi nasıl arama motorlarında üst sıralara çıkarabileceğinizi ve o sıralamada kalabileceğinizi eğitim seti ile öğrenebilir ve satışlarınızı arttırarak kazancınızı yükseltebilirsiniz

Eğitim Setini daha detaylı incelemek için tıklayınız

www.ekstrakazan.com