• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

[ipucu] facebook da dönen reklam gücü!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Webinmaster

webmaster.tc

Web sitelerinin hit alması ve tanınması için olmazsa olmaz yapılardan biride reklamlardır, günümüz de reklamlar olmazsa bir web sitesinin tanıtımı ve marka olma yolunda ilerlemesi çok zor gözüküyor. Belki google adsense’e içerik odaklı reklamlar vererek sitenizi daha iyi pazarlayabiliyorsunuz ama önümüz de reklam vermek istiyorsak güzel bir seçenek daha olduğuna inanıyorum oda facebook sosyal paylaşım sitesine reklam vermektir. Örnek verecek olursak bir milyon hayranı olan bir sayfaya 1 saatliğine reklam vermek anında binlerce kişinin web sitenize girmesini sağlayacaktır hemde organik olarak ve ziyaretçinin isteği ile olacaktır bu işlem. Adsense de etkili bir reklam aracıdır ama aceleci biri iseniz ve hitlerin daha çok web sitenize ulaşmasını istiyorsanız facebook sayfalarına reklam vermenizi öneririm.
Peki bu sayfalara nasıl reklam verebilirim?
Tabi ki webmaster forumları aracılığı ile bu tür forumlardan bu sayfaların sahibi ile görüşüp reklamlarınızı verebilirsiniz.

kaynak:http://www.webinmaster.com/facebook-da-donen-reklam-gucu/

niko

webmaster.tc
nasıl olacak. ücreti filan ne kadar olur acaba. aslında düşünüyorum fakat yine de kararsız kalıyor insan. face herkesin ilgilendiği biryer ama herkes reklamlara tıklıyor mu işte bunu merak ediyorum ben