• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İstanbulda İş Arıyorum! [Amacım Para Değil Kendimi Geliştirmek]

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Webinmaster

webmaster.tc
İstanbulda İş Arıyorum! [Amacım Para Değil Kendimi Geliştirmek]
Arkadaşlar önümüzdeki ayın 1'inden itibaret istanbulda ikamet edeceğim. Bir şirket bünyesine girerek kendimi geliştirmek istiyorum. Para önemli değil. Bana tecrübe ve referans vermeniz yeterlidir. Verilecek olan iş sanal üzerinden olursa daha iyi olur gerektiği yerde ofisinize gelip görüşmelerimizi reel olarakta gerçekleştirebiliriz.

Altyapımın olduğu alanlar:

SEO [ufak tefek kelimelerde gayet başarılı bir şekilde çıkabiliyorum ve 2 yıl önce ufak çapta bir seo hizmeti verdim]
Web Tasarım [adobe photoshop ve illustrator kullanıyorum > after effects ve edius video programlarında da tecrübeliyim]
Flash Oyun Siteleri [bir çok site sattım]
Blog Siteleri [wordpress-blogger]

Tekliflerinizi bekliyorum. Eğer Ciddi bir görüşme yapmak istiyorsanız tel numaramı isteyin pm göndereyim.

Verilece olan paranın miktarı çok mühim değil!

inforesim

webmaster.tc
Üstadım bence bu tür yerine, Kendine bir alan seçip orada kendi başına ilerleyebilirsin. Yani bir ofis ortamına girincede pek bir şey değişmez. Herkesin monitörü kendisinin önünde sonuçta...

Carizmatic

New member
Webinmaster öncelikle blogunun takipçisiyim hakkında bildiklerime nazaran bence iyi bir PHP seti al kendini geliştir. Türkiye'de PHP konusunda güvenip iş verilecek adam yok. Ben ismi lazım değil adaletten yoksun bir wm forumundan PHP uzmanı ile anlaştım tamam sistemi yazdı siteme entegre ettim. Adam oradaki en iyi PHP'ci ve geçenlerde sistem hakkında sorun oluştu,destek olduğunu belirtmişti ki bu destek değil kendi yazdığı sistemdi. Hemen Yurt Dışındayım ilgilenemem dedi. Bu ciddi bir projeydi ve şuan yapmış olduğu hata yüzünden hit falan kalmadı,1 aydırda yurt dışından yol gözlüyoruz :) kendisi yok. Bu işte güveniliri kimliğini kazanırsan ekmek yemeyeceğin kapı yok.

Kendini zaten yeterince geliştirmişsin :) Sana tavsiyem bu yönde gelişim göster ki zaten buna paralel olarak isteğini elde edeceksin. İyi çalışmalar

Webinmaster

webmaster.tc
Webinmaster öncelikle blogunun takipçisiyim hakkında bildiklerime nazaran bence iyi bir PHP seti al kendini geliştir. Türkiye'de PHP konusunda güvenip iş verilecek adam yok. Ben ismi lazım değil adaletten yoksun bir wm forumundan PHP uzmanı ile anlaştım tamam sistemi yazdı siteme entegre ettim. Adam oradaki en iyi PHP'ci ve geçenlerde sistem hakkında sorun oluştu,destek olduğunu belirtmişti ki bu destek değil kendi yazdığı sistemdi. Hemen Yurt Dışındayım ilgilenemem dedi. Bu ciddi bir projeydi ve şuan yapmış olduğu hata yüzünden hit falan kalmadı,1 aydırda yurt dışından yol gözlüyoruz :) kendisi yok. Bu işte güveniliri kimliğini kazanırsan ekmek yemeyeceğin kapı yok.

Kendini zaten yeterince geliştirmişsin :) Sana tavsiyem bu yönde gelişim göster ki zaten buna paralel olarak isteğini elde edeceksin. İyi çalışmalar
yorumlar için teşekkürler öncelikle :) php değilde tasarım alanında az çok bilgim var tasarım işine nasıl bakıyorsunuz.?