• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İyi Yerleşim İyi Kazanç

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

fhuner

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar aslında sanal hayat olmasada reel hayattada bazı başarıları düşe kalka öğreniyoruz değilmi.İşte bende sizlere adsenseden düşe kalka öğrendiğim çok olmasada kişisel bir blog sitesine göre iyi kazanmanın bir kaç yolundan bahsedeceğim.İlk önce iyi kazanmak için iyi bir hite ihtiyac var.Çünkü hit demek reklamlara tıklamak demektir.Bunun için yerleşim iyi olmalı hem göze batmalı tıkla bana der gibisinden hemde ziyaretçiyi rahatsız etmemeli.Şimdi diyelim ki bir siteye girdiniz yazının hemen yanında bir resim olsa kime zıt gelir kimseye çünkü 100 siteden 80ni bunu yaptıgı için ziyaretçilerde alıştı.O yüzden ah resim ah reklam.O zaman oraya bir reklam çakıyoruz yani yazının başlangıç sağına veya soluna.birde konu baslamadan önce konu üstüne 468*15 bir reklam koyalım.buda bizim faydamıza.Zaten ben size birşey diyimmi bu tıklayanların çoğusu aslında yanlışlıkla tıklar ve bizimde kazancımız bundan gelir.Yani adam yazıyı güzel bulur kopyalayım derken tıklar,diğer ilgi çekici bulur tıklar.Yani aaa reklam hemen tıklayım diyen azdır.Anahtar kelimelerin rolü büyüktür aslında size tavsiyem öyle birşey yapın dini resimler,islamic images yani ingilizce bir tane terim olsa güzel olur nne bileyim ben bir kez denemesini yaptım diğerlerine göre daha iyi verdi gibi geldi.sitenizin yanı musaitse oraya 160*600 tarzı bir reklam koyun yan musait değilse üstte mutlaka 728*90 olsun ama şart.Şimdilik ben bu kadar anlatayım yakında inşallah zaman buldukca hem adsense hemde seo bakımından paylasımlar yapacagım özellikle istediğiniz kelimede birgünde üste cıkmaları,anında index almaları pr yükseltmeleri vesaire gibi şeylerin hileli gibi görünsede doğal yöntemler dediğimiz yöntemlerle ama daha kısa yoldan hepsini karşılıksız anlatacagım inşallah.

mFurkan

webmaster.tc
Yazı tek paragraf şeklinde ve çok karışık olmuş. :) Ne yalan söyleyeyim yazının ortalarına doğru geldim ve sıkıldım bıraktım.
Yanlış anlamayın yararlı bir eleştiri yapmak için söylüyorum.
Teşekkürler.

fhuner

webmaster.tc
Yazı tek paragraf şeklinde ve çok karışık olmuş. :) Ne yalan söyleyeyim yazının ortalarına doğru geldim ve sıkıldım bıraktım.
Yanlış anlamayın yararlı bir eleştiri yapmak için söylüyorum.
Teşekkürler.
Aslında haklsın gece vardiyasında calısıyorum acele ettiğim için karısık oldu inşallah bunu sildirir yalın bir dille uzun uzun anlatırım

Ellerinize sağlık adsense açısından yararlı bir anlatım fakat yönlendirme linki konu içine koymamanız uygun,yoksa site müdavimleri uygun bulmuyor. Haberiniz olsun diye söyledim. Teşekkürler