• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İzmir'de Polisin Vurduğu Emrah Barlak Vurulma Anı Dakika Dakika Kamera'da!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

webadisi

webmaster.tc
İzmir'de Polisin Vurduğu Emrah Barlak Vurulma Anı Dakika Dakika Kamera'da!

İzmir’in Karabağlar İlçesi Limontepe Semti’nde resmi polis aracı ile sivil bir aracın kazaya karışması nedeniyle başlayan tartışma polisin 2′si kardeş 3 yurttaşı vurması ile sonuçlanmıştı. Polisin karnından ve bacaklarından vurduğu ve Yeşilyurt Devlet Hastanesi’nde ameliyata alınan Emrah Barlak, yaşamını yitirdi.

Video

lukens

webmaster.tc
KONU Hakkında Yorumlarımı Yazmak İstemiyorum İnsan Hayatı Bu Kadar mı? Demek İstiyorum Sadece.

ALLAH Rahmet Eylesin. Ailesine Sabır Versin

AsmA

webmaster.tc
Kardeşim Ehliyet Araba Sürmüş Birde Polis Arabasına Çarpmış Polis Tutanak Tutacağını Söyleyince Abisini Çağırmış. Abisinide Görüyorsunuz Sandalyeyi Almış Polise Vuracak Ama Polis Vurdu. İzmirde Polise El Kaldıracak Heleki Sandalyeyle Birinin Çıkacağını Tahmin Bile Edemezdim.

webadisi

webmaster.tc
bir kaç büyük forumda ve sosyal medya sitelerinde paylaştım inan sanalda yer yerinden oynuyor bu video ile ilğili ..

Kaan

webmaster.tc
medya olayı yine halkı polis düşmanı yapmak üzerine çekiyor tamam polisin hatası olabilir ama sen 17 yaşındaki kardeşin ehliyetsiz araba kullandı polis aracına çarptı diye 3 kişi elinde sandalye sopa polise saldırırsan poliste kendini savunur

proghammer

webmaster.tc
Benim burada merak ettiğim olay şu:

Neden doğuda yapılan arbedelerde, kavgalarda, polise kullanılan şiddette polis neden susuyor da kendini savunmuyor buradaki gibi silahını orada da ateşlemiyor ?

Neden izmir de ateşliyor da bir diyarbakırda bir Foça da bir hakkari da ya ne farkeder Doğu ve Güneydoğu Anadoluda neden kendisini savunmuyor taş sopa TOKAT yiyor ve sadece tazyikli su sıkıyor göz yaşartıcı gaz sıkıyor. NEDEN ??

Kaan

webmaster.tc
Benim burada merak ettiğim olay şu:

Neden doğuda yapılan arbedelerde, kavgalarda, polise kullanılan şiddette polis neden susuyor da kendini savunmuyor buradaki gibi silahını orada da ateşlemiyor ?

Neden izmir de ateşliyor da bir diyarbakırda bir Foça da bir hakkari da ya ne farkeder Doğu ve Güneydoğu Anadoluda neden kendisini savunmuyor taş sopa TOKAT yiyor ve sadece tazyikli su sıkıyor göz yaşartıcı gaz sıkıyor. NEDEN ??
o gösterilerde ön saflarda milletvekilleri,belediye başkanları olduğu için olabilir :)

proghammer

webmaster.tc
o gösterilerde ön saflarda milletvekilleri,belediye başkanları olduğu için olabilir :)
Her kim olursa olsun POLİS kendisini savunamıyorsa 10 yaşındaki çocuktan tutunda 70 yaşındaki dedeye kadar herkes polisi taşa da tutar, ta...ğa da alır yani..

Savunma hakkı ve müdafa hakkı kendisinde olduğu halde korkudan sıkamıyor neden ya sürgün yersem ya açığa alınırsam düşüncesi kafasında..

Yazıklar olsun Polisi bu duruma düşüren yönetime de anlayışa da..

NaMLu

webmaster.tc
Şahsi düşüncemi söylemek istiyorum. Hem kanun tanımıyacaksın. Hem de bu vatanın polisine saldırmaya kalkacaksın. Her yerde böyle vursalar emin olun kimsenin g.tü bu kadar kalkmazdı. Etrafta ki serseriler azalırdı. Sen polise sandalyeyle saldırıyorsun teröristten ne farkın var bir de vurulunca suçlu polis oluyor.