• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Jingling Türkçe - Ücretsiz Hit Değişim Programı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

gkbrk

webmaster.tc
Jingling Programı

Hitleap dışında ek olarak karşılıklı surf mantığı ile çalışan kullanımı basit, Çinliler tarafından yapılmış bir program kullanacağız. Bu programın adı "Jingling" dir.

Programın kullanımı gayet basittir. Program tek dosyadır ve boyutu 250 kilobayt tır.

Resimde gördüğünüz gibi aşağıda metin kutusuna hit göndermek istediğiniz linki yapıştırınız. Ardından metin kutusunun yanındaki butona tıklayınız. Linkiniz resimdeki gibi tabloya eklenecektir. Sizin bundan sonra hiçbir şey yapmanıza gerek yok programı açık tutun yeter. Daha çok kredi kazanıp daha çok hit yollayıp daha çok gelir kazanmak için jingling programını açık tutunuz.

Programı Türkçeleştirdim. Bazı kısımlar hala Çince, o kısımları da ileride vakit buldukça çevireceğim.

İndirme Bölümü:
Ekli dosyayı görüntüle jingling_turkce.zip

Edit: Aslında çok daha fazla bölümü Türkçeleştirmiştim ama exe yapınca görünmedi.

Senarist

webmaster.tc
jingling bi ara yüklemiştim sistemi mahvetti bi daha yüklemem gökberk kardeşim :)

Zardon

webmaster.tc
unutmamaniz gereken bazi hususlar:
antivurus mutlaka kullanin cunku, viruslu sitelerde olabiliyor, bu sekilde korunmus olursunuz.

Ben bu programi kullandim, hit acisindan iyi ama yararli mi zararli mi? emin degilim onu kullandigimdan beri bir daha sitem eski haline gelmedi, gunde 300 hitlik sitem bu programi duzenli kullanmaya basladigimdan beri birinci sayfada oldugu kelimelerden geriledi.

Hitler cin'den oldugu icin Alexa sitenizi siralamalarda Cin olarak gosterebilir.
Program hakkinda bilmek istediklerinizi bu baslik altindan yazarsaniz yardimci olmaya calisacagim..

bysasa

webmaster.tc
program çok iyi arkadaşlar yıllardır kullanıyorum haftada 1 gün ideal

adsense konusundada kendinizi hemen banlatırsınız dikkat edin program kara listede çünkü

yolladığı hitler % 99 çin ve uzak doğudan olduğu için hemen ne oldu anlaşılıyor

AliAkay

webmaster.tc
Bu programı kullanırsınız, alexa rank da düşüş olur. İyileşmez kötüleşir. Alexa da siteinfo değişti ve real visitor diye bir şey var. Gerçek ziyaretçi. Bot olduğu anlaşılırsa alexa rank kötüleşir. Google adsense reklam koyduğunuzda o programı kullanırsanız, reklamınız reddedilir. Siz sadece kendinizi kandırırsınız.

RomeO

webmaster.tc
Programı bilinçli olarak 6 ay kullandım.Ve sitem kendi arama kelimesinde ilk 10 a kadar yükseldi.Abartılmadığı ve direk ziyeret adresi olarak verilmediği sürece çok faydalı bir program bence

Zardon

webmaster.tc
Programı bilinçli olarak 6 ay kullandım.Ve sitem kendi arama kelimesinde ilk 10 a kadar yükseldi.Abartılmadığı ve direk ziyeret adresi olarak verilmediği sürece çok faydalı bir program bence
ve direk ziyeret adresi olarak verilmediği sürece çok faydalı

derken? biraz acar misin kardes.