• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

◄█▓▒KAMPANYA▒▓█►Hepsi PR'li ve Kaliteli Sitelerden Uygun Fiyata Tanıtım Yazıları Alın(Makale Bizden)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Seo

webmaster.tc

Herkese Merhabalar,
Bu konumuzda satışını yaptığımız paketler hakkında sizlere kısaca bilgi vermek isterim.

*Öncelikli Olarak satış yaptığımız sitelerin PRdeğerlerinin olduğunu belirtmek isterim. PR1 ve PR6 arası yazmama rağmen elimde birkaç PR7 ve PR8 site bulunmaktadır duruma göre bunlarıda eklemekteyim.
*Tanıtım yazılarınızı yazdığımız siteler kaliteli olarak özenle seçilmiş Wiki ansiklopedi siteleridir. Bu tarz sitelerde kullanıcılar aklınıza gelebilecek her konudan bilgi paylaşırlar. Arama motorları ise bu tarz sitelerin paylaşım özelliğinden dolayı buradaki konulara önem verirler. Tabiki şu noktada malumdur, paylaşımın yapıldığı site çöp ve değersiz ise burada yapılan tanıtımlar konular pek fazla önem taşımamaktadır. Bu hizmetimizde tamamı PR değerine sahip ve kaliteli siteleri seçerek sizlere maksimum fayda sağlamayı amaç edindik.
*Sizin için Tanıtım yazısı yazıyoruz ve bu tanıtım yazısına sizin belirlediğiniz En fazla 3 adet anahtar kelimeyi uygun şekilde yerleştiriyoruz. Yazımızın Seo açısından kalitesine özellikle dikkat ediyoruz.
*Çalışmalarda hediye olarak ise , bu çalışmada kullanacağımız makaleyi kendimiz yazıyoruz. Ayrıca Türkçe ziyaretçi defteri çalışma yapıyoruz. Son olarak da Edu ve k12 uzantılı sitelere aynı şekilde tanıtım yazınızı gönderiyoruz.
*Siteleriniz için ideal olan bu çalışmayı sizlere uygun ücretlerden satıyoruz ve siteniz için en uygun şekilde çalışmaya başlıyoruz.
*Raporlarınızı .TXT formatında göndererek yapılan çalışmayı detaylıca inceleme fırsatınıda sunuyoruz.
*Ayrıca daha önceki konularımızda olduğu gibi tüm müşterilerimizin raporlarını kendi bilgisayarımızda yedekliyoruz ve müşterilerimiz eğer raporlarını kaybederse bizde bulunan kopyasını gönderiyoruz.
*Son olarak ise , isteğe bağlı olarak tüm çalışmayı pingliyebiliyoruz.
*Daha detaylı bilgi için pm atarak ya da e-posta atarak bize ulaşabilirsiniz.
İyi forumlar dileriz.

Ve en değerlisi SİZ REFERANSLARIMIZ:
ilk çalışmanızı yaptığımız sitede büyük faydasını gördüm, şimdi yeni sitem için özel bir paket alıyorum, hayırlısı olsun.
çalışmanın sitelerimdeki sıralamada artışları gözükmeye başladı faydalı bir çalışma
tekrar teşekkürler
Calisma begenildi, tekrardan ozel xyz siparisi verildi..
Rapor teslim alındı kontrol edildi. Hızlı ve güvenilir. teşekkürler.
Arkadaş işini iyi yapar.
zamanında bana iyi yardımları dokunmuştu. :)
Tekrar sipariş verildi . İlk çalışmamın sonucu aşağıdaki gibidir;
yigit0can;' Alıntı:
Müşteri memnuniyeti güzel. Beğendim çalışmayı düşüneceğiz :)
CakirTurk;' Alıntı:
paket 1'den satın aldım, anahtar kelimemde dün 117. sıradayken, bugün 98. sıraya yükseldim. herhangi bir çalışma da yaptırmadım. Teşekkürler hocam, gün geçtikçe daha da yükseleceğim inşallah :)
sarp;' Alıntı:
Raporlar alındı.Hızlı düzenli ve güvenilir bir çalışma oldu.Teşekkürler
meca;' Alıntı:
Sipariş verildi, rapor alındı. Hızlı ve özverili çalışma için teşekkürler..
AbdullahAygul;' Alıntı:
2 site için çalışma yaptırılmış, rapor alınmıştır.
Eline sağlık, teşekkürler.
sarp;' Alıntı:
Arkadaşa verdiğimiz işlerin konfigürasyonu tamamen bize ait ve hazırladığı paketlerin dışında olduğundan çalışmaların sonuçlara yapacağı etki tamamen bizim sorumluluğumuzdadır.İş ahlakı çalışma ve işi zamanında teslim etmesi açısından çok dürüst bir arkadaş. Başarılar Dilerim
tolgahanuzun;' Alıntı:
Paket 4 sipariş verildi. Ödeme gönderildi. Oldukça ilgili bir arkadaş.
HosThink;' Alıntı:
Detaylı rapor alındı. Hizmet için teşekkürler.
Mute_Monarch;' Alıntı:
Sık sık sitenin durumunu sorup tekrar çalışma yapıyor arkadaş gerçekten çok ilgili bir kişiliğe sahip. Yaptığı çalışmadan sonra zor sayılabilecek bi kelimede 4. sayfaya gelmiştim. Bugün 6. sayfaya gerilediğim için tekrar genel bir çalışma daha yaptı sağolsun
memocan;' Alıntı:
İki site için çalışma raporumu aldım, teşekkürler az önce gönderdiğim bir site için de çalışma bekliyorum
RedWhite;' Alıntı:
rapor alındı cok ilgili arkadaş +++++
DeepBlack;' Alıntı:
2. kez iş yapıyorum arkadaşla, daha da devam edeceğiz sanırım. Yaptığı çalışmaların faydasını görüyorum.
Paket 7 alındı. Ödeme yapıldı. Rapor bekleniyor.
NetFikir;' Alıntı:
Bir paket daha alınmıştır, arkadaşı tavsiye ederim. İşinde dürüst kendisi, Başarılarının devamını dilerim.
_arwen_;' Alıntı:
1 site için anlaşıldı arkadaş çok ilgili daha öncede çalıştım kelimelerde kalıcı bir yükseliş gösterdi. Forumda etkisini gördüğüm sayılı paketlerden
Rapor alınmıştır cok güzel bi calısma olmus. tsk ederım
raporu aldım faydalı bir çalışma
başarılar diliyorum
özenli hazırlanmış bir rapor. teşekkür ederim...
3. paket için anlaşıldı, arkadaşla 3.kez iş yapıyorum tavsiye ederim. Hayırlısı olsun
3 Site'm için de Paket-3 Alındı. İlgili ve Rapor'u Zamanın da Teslim Eden Bir Arkadaş, İyi Çalışmalar.
Daha önceden arkadaş ile çalıştık işini özveri ile yapan bir arkadaş.
bu fiyatlara bu şekilde bi çalışma kaç yıldır r10 da ticaret yapıyorum işini bu şekilde düzgün teslim eden birine ilk defa rastladım desem az olmaz
işlerinde gerçekten gönülden başarılar dilerim herkese bu kişi ile (şahsi bir tanışıklığım yok) çalışma larını taviisye ediyorum
1 Adet sipariş verildi rapor bekliyorum iLgili bir arkadaş sorularınıza yanıt alabilirsiniz

hayırlı işler .
çalışmanın sitelerimdeki sıralamada artışları gözükmeye başladı faydalı bir çalışma
tekrar teşekkürler
İşlem tamamlanmıştır ve rapor teslim edilmiştir. Normalde bu akşam bitmesi gereken iş dün gece bitmiş. Hızından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Aldığı paranın hakkını verdi hız konusunda. Umarım bu çalışma siteye de olumlu yansır.

Ellerinize sağlık...

Multi konularımız:
Satış ◄█▓▒KAMPANYA▒▓█►Tamamı PRli ve Kaliteli olan Sitelerden Uygun Fiyata Tanıtım Yazıları(Makale Bizden) - Google Fan Webmaster Forum
*KAMPANYA*Tamamı PRli ve Kaliteli olan Sitelerden Uygun Fiyata Tanıtım Yazıları(Makale Bizden)
◄█▓▒KAMPANYA▒▓█►Hepsi PR'li ve Kaliteli Sitelerden Uygun Fiyata Tanıtım Yazıları Alın - Fuub.net
◄█▓▒KAMPANYA▒▓█►Hepsi PR'li ve Kaliteli Sitelerden Uygun Fiyata Tanıtım Yazıları Alın(Makale Bizden)