• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Karakalem Resmi Çizlir - ŞOK FİYAT -

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Ressam

webmaster.tc
Annenize,Babanıza,Eşinize ve Sevgilinize Yani Kısacası Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz En Güzel Hediye Onun Resmini Kaleme Dökülmüş Halidir.

Evet dostlarım kısa bir zaman içerisinde tekrar sizinle birlikteyim...

Yapmanız gereken tek şey bana bilgisayardan çizilecek resmi atmanız yeterli.

Tablet üzerinde kendi ellerimle taslağını çıkartıp sağlam alıyorum daha sonra karakalem ile 4 saatlik bir çalışmam olacak üzerinde..

KAMPANYA NEDENİYLE FİYAT : 30 TL'dir.

Ayrıca çerçevede bizden olacak !!!

Ödeme şekilleri ise ; Cebe havale yada PTT ile yapabilirsiniz...

Eğer resmi orjinal değilde ss şeklinde pc üzerinde almak isterseniz 7 tl (kontör) ödemeniz yeterli olur.

Bi kaç çizdiğim referansları size sunayım;

Bunlarda Anime Çizimlerim ...

Ali

webmaster.tc
Ben dün çizdirdim bir başkasın A3 boyutunda; 40 TL çizime verdim + 6 TL kargo + 35 TL çerçeveye verdim. Hayırlı işler..

Engineer

webmaster.tc
Bu cızımler alttaki renkli cizimler hariç PHOTOSHOP'a benziyor

iyi çalışmalar.

Ressam

webmaster.tc
Maşallah hocam hayırlı işler :)
Teşekkür ederim hocam ;)

Ben dün çizdirdim bir başkasın A3 boyutunda; 40 TL çizime verdim + 6 TL kargo + 35 TL çerçeveye verdim. Hayırlı işler..
Eyw , Hayırlısı bakalım :)

Bu cızımler alttaki renkli cizimler hariç PHOTOSHOP'a benziyor

iyi çalışmalar.
Bu tarz yorumları artık aldırmıyorum , çünkü bizim toplumuzda şu var ; Yabancı bir ressam bi resmi gerçekçi çizip karsınıza sunarken wuww wayyy diyorsunuz oha dersini fakat sizin içinizden türk biri aynı emeği verip birşeyler katmaya çalışrken photoshop vs bilmem kopya gibi tarzında yorum yaparsınız. Onun için bu tip yorumları kafama takmıyorum.

Hocam ceza çizimleriniz muhteşem
Tsk :)

Ceza hayranıyımdır çok sevdim.
Tesekkür :)

Berat

webmaster.tc
Çizimler güzel duruyor. Baltalamaya çalışan arkadaşlar eminim çöp adam bile çizemiyordur.

chelebi

webmaster.tc
iletişim bilgilerinizi p.mler misiniz çizimleriniz hoşuma gitti maskot tarzı anime karakter şeklinde çizim yapabilirseniz bir adet renkli çizim yaptırmayı düşünüyorum.

Ressam

webmaster.tc
Çizimler güzel duruyor. Baltalamaya çalışan arkadaşlar eminim çöp adam bile çizemiyordur.
Tsk ederim hocam ;)

Hocam gercekten helal olsun.. cok güzel çalışmalar :)
Eywallah hocam :)

Gerçekten çok güzel çizim yapıyorsunuz. Maşallah :)
Tsk ederim :)

iletişim bilgilerinizi p.mler misiniz çizimleriniz hoşuma gitti maskot tarzı anime karakter şeklinde çizim yapabilirseniz bir adet renkli çizim yaptırmayı düşünüyorum.

Pm atılmıştır.. :)