• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Kartvizit Tasarımı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

aykt35

webmaster.tc
Merhaba,

info@ersoylarmedya.com adresiniz var. Ben ersoylar medya.com diye domaine baktım yalnız böyle bi domaininiz yok :)

Sizinle geçen gün msn'den konuşuyorduk dediklerinizi hala yapmadınız. Amacınız ne hala anlamış değilim. Dolandırıcı falanmısınız nesiniz. Boş işler peşindesiniz..

:) Tanıyamadık Kimsiniz Beyefendi vereceğim Referanslrımıza bakarak Dolndırıcı Olup Olmadığımızı Anlayabilirsiniz LütfeN KOnusmalarına Dikkat Edin . Domain Açık Değil daha Saten kartvizit Bastırmadık DAha Sadece Tasarım Emin Olun yakında Göreceksiniz :)

aykt35

webmaster.tc
Tanımamazlıktan geliyorsunuz isterseniz msn konuşmalarımızıda atabilirim. Geçen gün msn'den iş ortaklığı teklif ediyordunuz. Yok şirketi kurdum sizle beraber çalışıcaz patron falan olucaksınız diye ben değildim :)

Banada 1 ay önce siteyi 2 haftaya kadar açıcaz demiştin. 4 hafta geçti hala açamamışsın. Geri dönüş yapıcaktın sözde bana hala bi haber yok. Bilmiyorum ama çok acayip birşeysiniz. :)

Tanıdım Tanımamazlıktan Geliyo Demeyin Beyefendi Yakında Göreceksiniz Saten Hiç SORUN ddeğil görüşlerinize saygı duyuyorum