• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Kazanç Nasıl Yorumları Bekliyorum...

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

erdem98

webmaster.tc
Merhaba flash oyun sitem var ve adsense reklamlarından kazandığımı sizlerle paylaşıyorum kazanç nasıl az mı çok mu yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür eder geçmiş kurban bayramınızı kutlarım..

1.204 gösterim
9 tıklama
0,75% sayfa to (anlamadım)
0,06 $ TBM (anlamadım)
0,45 $ Sayfa bgbg (anlamadım)
0,54 tahmini kazanç

inforesim

webmaster.tc
9 tıka yarım dolar vermiş, Bence gayet iyi ama yerleşim ile Tık oranını arttırabilirsin (Bence İdeal).

erdem98

webmaster.tc
9 tıka yarım dolar vermiş, Bence gayet iyi ama yerleşim ile Tık oranını arttırabilirsin (Bence İdeal).
:) güzel yorumun için teşekkürler .. Senin bilgili oldugun bi konu heralde yerleşim sitemi pm attım ufak tavsiyeler verirsen sevinirim tesekkurler..

inforesim

webmaster.tc
Yerleşim alanları güzel ama oyun altı - üstü yasak diye biliyorum ben, Eğer yasak değilse oyun üstüne de 728x eklemen iyi olacaktır :)

erdem98

webmaster.tc
Yerleşim alanları güzel ama oyun altı - üstü yasak diye biliyorum ben, Eğer yasak değilse oyun üstüne de 728x eklemen iyi olacaktır :)
Hocam yasak değil diye biliyorum bende ama bi araştırayım :) heralde tıklanacak yerden 15px uzaklıkta olursa bir sorun olmaz diye biliyorum :)