• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Keremiya V4 Film Bilgileri Sorunu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CyBeRooT

webmaster.tc
Merhaba arkadaslar, bu benim ilk Foruma yazilan sorum :)

Simdi arkadaslar, bana arkadas hazir bir tema verdi Keremiya V4, dedi film sitesi ac ekle film dedi hobi olrk bunu yapmaya karar verdim cunku böyle isleri severim, neyse.

Kurdum, Türkce SON Sürüm Wordpress kurdum, Keremiya yi .zip den direk olarak Wordpress Panelden Yükledim Kurdum, hersey kusursuz calisiyor. AMA Tek bir sorun var.

Keremiya Panel den "Icerik Ayarlari" giriyom orda hersey Isaretli (Etkin) Ayarlar Kayit edili, ben genede Kayit ett yaptim.
Siteme girdimde, Filme tikladimda, tek film cikiyor part 1,2,3,Fragman. Film Bilgileri hic biryerde yok sitemde, onun menüsü bile cikmiyor. Ne yaptiysam yapamadim arkadaslar, umarim bir hayir sever cikar insallah.

Simdiden Tesekkürler!

GüçNet

webmaster.tc
temanız lisanssız ise dosyaları ile oynanmıştır diye tahmin ediyorum lisans kırmak için. En güzel çözüm yolu lisans satın almaktır.

CyBeRooT

webmaster.tc
Lisans nasil aliniyor? ve kac Euro? Ve Lisans olunca noluyor? benimkinin lisansiz oldugunu nasil anlarim? Hocam bu isleri yeni kavriyom :D

EDIT: Hocam, ben avrupada yasiyorum, yasim 16, kredi kartim yok henüz, nasil ödicem?