• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Keremiya v4 ile ilgili yardım !

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Merhabalar İyi Akşamlar,

Elimde Keremiya v4 Teması Var Fakat Film Bilgileri Gözükmüyor ! Naptıysam Bi Türlü Olmadı. Keremiya Yapımcısına Mesaj Attım Cevap Vermedi,

Yani Filmi Atıyorum Fakat Konu, Yönetmen, IMDB Puanı Gibi Şeyler Bir Türlü Gözükmüyor Yardım Edecek Varmı ?

CyBeRooT

webmaster.tc
Benimde sorunum ayni seninki gibi haci, ne yaptiysam yapamadim, arastirdim yok, arkadasa dedim film bilgileri yok youtube deki video gibi dedi arkadasda olmicagini dedi, ama olmasi gerek, videoda baktm tipatip ayni tema. Sorununu cözdüysen anlatirmisin haci? veya istersen PM den haci, gercekten 2 gündür 5 saatir pc ye bagli kaldim cözmek icin ama yok, cözemedim bi türlü, omuzlarim tutuldu :S

hocam sorun direk temada arkadaş internetten indirmiş temayı bende öle yapmıştım, baktım film bilgileri kısmı yok bende satın aldım temayı ve şuan sorunsuz :) single.php de yarı dosyaları silmişler ondan kaynaklanıyor..

Ryuk

webmaster.tc
Kardeşim Single.php dosyasını buraya uplaodlasanda bizde yararlansak :)

gerilim

webmaster.tc
Warez tema kullanmayın. Sitenizin geleceği için. Eklenmiş kodlar, silinmiş kodlar vardır. Sitenize ilerde zarar gelir.