• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Kısa Süreliğine Profesyonel Logo Tasarım 10 TL

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GüçNet

webmaster.tc
Merhaba değerli Wm.tc üyeleri, forumun yeni açılması nedeniyle bizde logo tasarım konusunda kampanya başlatalım dedik.Logolarımız Adobe Illstrator programı ile oluşturulmaktadır.Yaklaşık 3 yıldır bu işi yapmaktayım. Logo, bir kuruluşu,grubu,oluşumu vs. temsil eden en önemli tanıtım aracıdır.Hem kaliteli hem de ucuz bir logo yaptırmak isteyenler bana ulaşabilirler.

P.m yolu ile bana ulaşabilirsiniz.Dilerseniz tolga@gucnet.net adresine mail atarak da iletişime geçebilirsiniz.

KISA SÜRELİĞİNE LOGO TASARIM 10 TL

Güçnet Web Tasarım Hizmetleri

GüçNet

webmaster.tc
hocam burada bir alışveriş konusu konusu açtım, Eğer ilgilenmiyorsan konuyu baltalama lütfen aksi taktirde şikayet ederim buradan da banlanırsın sonra.

osman

webmaster.tc
hocam burada bir alışveriş konusu konusu açtım, Eğer ilgilenmiyorsan konuyu baltalama lütfen aksi taktirde şikayet ederim buradan da banlanırsın sonra.
benim anlamadım daha düne kadar logo yap diye mesaj atıyodun bugun konu acmıssın logo atıyorum sen normalmisin ? bence seni arastırmaları lazım kusura bakmada bana sağlam gibi gelmedin iyi ramazanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...