• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Kişisel Blog Teması: OrçinKA V1 [Yeni] [Ücretsiz]

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ahmetok

webmaster.tc

Özellikleri

-Çok sade,
-hızlı,
-kullanışlı,
-Valid,
-Auto manşet(slider),
-Seosu yüksek!
-Küçük resimlerin görünmesi için “Öne çıkarılmış görsel” zımbırtısıyla uğraşmanıza artık gerek yok. Yazınızın içine bir adet resim yüklemeniz yeterli
-Ayrıca sliderın altındaki son eklenen ilk yazı resmi diğerlerinden daha büyük görünür

* Demo >> OrçinKA

* Ayrıntılar & Kurulum

Mümkün olduğu kadar dosya büyüklüğünü küçük tutmaya çalıştım umarım beğenirsiniz.
Eleştirileriniz yorumlarınız benim için çok değerli indirmeseniz de kullanmasanız da yorumlarınızı bekliyorum eleştirin ki geliştirelim ;)

bicoder

webmaster.tc
bence üstadım tasarımındaki en büyük eksiklik yazı fontları kullanmaman. çünkü aşırı göze batıyor.

ahmetok

webmaster.tc
bence üstadım tasarımındaki en büyük eksiklik yazı fontları kullanmaman. çünkü aşırı göze batıyor.
Teşekkürler hocam Patrick Hand google web fontunu kullanmıştım başlıklarda sanırım fontlar işi bozuyor diyorsunuz farklı fontlar deneyebiliriz tabi

Güzel olmuş bence eline sağlık hocam :)
Teşekkürler ;)

hem benim oradaki kastım kimse etkilenip de kullanmaz demekti. yanlış anlamışsın
Tamam hocam tamam eyvallah :)