• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Kişisel Blog Teması v2 -Mbtasarım

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halilarici

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar mbtasarımın yeni yaptığı kişisel blog teması v2 gördünüz mü bilmiyorum ben beğendim. Şimdi yayınlayacağım. Fakat çalıntı değil. Yani size şöyle söyleyeyim hacklenmedi. Herhangi bir lisansı kırılmadı. Kaynak kodlarından yararlanarak tekrardan kodlandı. Mbtasarımla ilgili her türlü reklam kaldırıldı. O copyrightta silinmeyen resime entegre edilmiş bir reklamı vardı o da kaldırıldı.

Sadece bir link mevcuttur temada. Oda wordpresse entegre etmek için verdiğim emektir.

Temada bazı özelliker malesef kullanılamıyor.

Banner çalışmadığı için onu kaldırdım. Tema panelinden her türlü şeyi halledebilirsiniz. İndireceğiniz zip de okubeni.txt var. Onu açarsanız logonun nasıl resimli yapılacağını yazdım orada.

Tema resimleri ve tema panelinden görüntüler:

erekli Olan Eklentiler:

Wp Cumulus

WP Pagenevi

WP Postviews

Warez ! Konu Linki Kaldırılmıştır.

Ademcan52

webmaster.tc
kardes sonucta sen bu tasarım ustunde oynama yapıp dagıtmıyormusun ? bu da warez sayılır...

RoYaL

webmaster.tc
100 liraya satılan temayı almışsın editlemişsin bide warez sayılmaz diyorsun konu kilit + uyarı

Tevfik

webmaster.tc
Her ne olursa olsun, adam emek vermiş ve sen aynısını yaptıysan kendin kullan. Bu tür davranış hoş değil.

halilarici

webmaster.tc
Bakın o adamın yaptığı resmi belgeler ile kanıtlı değil. Ayrıca siz bana facebookda küfür edip beni engelleyen kişiydiniz sanırım... Ve bu tema onun ftpsinden veya bilgisayarından çalınmamıştır. Kaynak kodu.

Tevfik

webmaster.tc
Küfür mü? Olayı kişiselliştirmekten nefret ederim ama olsun, ben hiç bir insana boş yere söz söylemem ;) Resmi belge diyor neyse :)

RoYaL

webmaster.tc
Yav kardeşim warez tema bulmuşsun internetten gidiyosun birde tema warez değil deyip kendini savunup kendini rezil ediyorsun birde üstüne diyorsunki "İndirmiycekseniz indirmeyin. İhtiyacı olanlar varsa indirsin." rezilsin Konu Kilit!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...