• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Kişisel fotoğraf ve dosya upload script arıyorum

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SkyGhostAir

webmaster.tc
Arkadaşlar fotoğraf dosyası alabilmem için birkaç işleve sahip script arıyorum. (Sadece resim olmasa da olur amaç fotoğraf)

1. Upload % Göstermeli (Tercihen)
2. Kişiye Özel şifre oluşturulmalı yada dosya göndermek için şifre istemeli (Kesinlikle)
3. Extra fonksiyonları olmalı (tercihen)

SkyGhostAir

webmaster.tc
Yakında bizim upload servisi faaliyete girecek, Onu kullanırsın :) Yok illa ben kendime açacağım diyorsan

http://www.webmaster.tc/ucretsiz-scriptler/dosya-upload-scripti-xtraupload-kurulum-3519.html
:) öncelikle şimdiden hayırlı olsun

ben çok minimal bir script arıyorum bu biraz isteğimin üst seviyelerinde bahsettiğim gibi photography ile ilgileniyorum ve bazı arkadaşlarımın bana kendi fotoğraflarımı ulaştırması gerekiyor, bu nedenle basit bir şeyler yapayım da yok facebook fotografı kesiyor yok ziplere böl..vs derdimiz olmasın + üyelik değil sadece dosya yüklemek için parola sorması yeterli hatta üyelik olmazsa tercihen iyi olur. bakalım birkaç foruma konu açtım umarım iyi tavsiyeler alırım.

inforesim

webmaster.tc
:) öncelikle şimdiden hayırlı olsun

ben çok minimal bir script arıyorum bu biraz isteğimin üst seviyelerinde bahsettiğim gibi photography ile ilgileniyorum ve bazı arkadaşlarımın bana kendi fotoğraflarımı ulaştırması gerekiyor, bu nedenle basit bir şeyler yapayım da yok facebook fotografı kesiyor yok ziplere böl..vs derdimiz olmasın + üyelik değil sadece dosya yüklemek için parola sorması yeterli hatta üyelik olmazsa tercihen iyi olur. bakalım birkaç foruma konu açtım umarım iyi tavsiyeler alırım.
Ücretli arıyorsan : PHP Scripts - ShareIt! | CodeCanyon bu işini görür :) Ücretsizde vardır da araştırmak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...