• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

► Komisyonsuz Yurtiçi - Yurtdışı ödemeleriniz için VCC(Kredi Kartı)Sanal Kart, Paypal Onay, Webmoney

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

farukdanis

webmaster.tc
30.08.2012 gününe kadar (o gün dahil) kredi kartımla yapacağınız 10 TL ve üzeri alışverişleri sıfır komisyonla yapacağım. Döviz işlemlerinde kuru ben teklif ederim, kabul edilirse işlemi o kurdan, komisyonsuz yaparız.

Kısa bir süre için paypal onaylama yapıyorum PM atınız. 10 TL. (3 TL Hesabınızda Kalacak. Yani Sadece 7 TL
Yurtdışı - Yurtiçi paypal ödemelerinizi de yapıyorum arkadaşlar.
Aynı şekilde Webmoney ödemelerinizi de yapmaktayım
Webmoney Alış - Satışı yapıyorum.*************

Bankalar arası transfer yapılır
Kredi kartımla faturalarınızı ödeyebilir, faturasız hatlar için TL yükleyebilirim.
Kısacası kredi kartı gerektiren bütün işlemleri yapıyorum :rolleyes:
Her işlem için farklı sanal kredi kartı verebilirim

Ödeme yöntemleri; iş bank, ziraat bankası, yapı kredi , türk ekonomi bankası, kuveyt türk. şans oyunları için pm den bilgi alınız..
Paypal kabul etmiyorum.
İletişim: Pm ve solo_night@hotmail.com (msn)
msn de 24 saate yakın online'ım arkadaşlar..
Ödeme yapabileceğim örnek siteler;

Yapılacak işlemlerde önce havale/eft alınacak sonra ödeme yapılacaktır.
Not: Yapılacak işlemlerde ödeme alan firmaların benim kredi kartımın scani, kimliğim, imzalı onayımı filan istediğini belirttiği durumlarda yardımcı olamayacağım arkadaşlar bunu da belirteyim. Kartıma iade olursa sizden aldığım ücreti iade ederim ama bu tür gizli belgeleri doldurup size veremeyeceğim gibi zaten komisyonsuz yaptığım işlemlerde kendim için bile girmeyeceğim zahmete girmemi lütfen beklemeyin arkadaşlar. Teşekkür ederim..

Refaranslar: Google Fan Webmaster Forum

Berna

webmaster.tc
Faruk Bey LR money ile ilgili size e-mail göndermiştim.
LR satış ve Alış için kur bildirebilirmisiniz.