• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

kontor satış scripti

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

serkanakaydin

webmaster.tc
merhaba arkadaşlar..online kontor satış sitesi yapmak istiyorum bunun için bayilikmi almak gerekiyor ne yapmamız gerekiyor bilgi verebilirmisiniz...

sezginex

webmaster.tc
Hocam imkanlariniz neler ayirdiginiz butce ne bir detayli pm atar misiniz bende scripti var.

serkanakaydin

webmaster.tc
hocam valla hiçbir fikrim yok...internetten online kontor yüklemek istiyorum scripti yükledik diyelim kontoru nerden yüklücez...sadece kontor değil elektirik dogalgas vs gibi ödemelerde yapılsın istiyorum...fiyat konusunda bi fikrim yok siz ne düşünüyorsunuz

RoYaL

webmaster.tc
Merhaba sezginex arkadasımızdan scripti alabilirsiniz dilerseniz fiberdc.com'dan host ve alan adı saglayabilirsiniz

gkbrk

webmaster.tc
Sezginex'in scripti hakkinda bilgim yok ama Paypal vb. sistemler ile ödemeyi alıp kontörleri manuel gönderebilirsin.

sezginex

webmaster.tc
Sezginex'in scripti hakkinda bilgim yok ama Paypal vb. sistemler ile ödemeyi alıp kontörleri manuel gönderebilirsin.
Bende oyle planliyorum hatta ustune bircok kampanyalar var aklimda yalniz script cok sade biraz duzenleyecek bir arakadasa ihtiyacim var.

sezginex

webmaster.tc
Sağolun hocam. Siteyi ayarlasak bence cok guzel isleyecek. Yani normalde fazla islemeyebilir ama kampanyalar ve para kazandirma sistemi ayarlarsak bayagi bir kâr yapabilirim üstelik para yönündende hiç eksiğim olacağını sanmıyorum hem buradaki arkadasla ortak olursak birde benim arkadasin bayramliklarini yatiririz. Yonetici 3 yada 4 olabilir o yuzden, cok isleyecek olursa artabilir.

gkbrk

webmaster.tc
Sağolun hocam. Siteyi ayarlasak bence cok guzel isleyecek. Yani normalde fazla islemeyebilir ama kampanyalar ve para kazandirma sistemi ayarlarsak bayagi bir kâr yapabilirim üstelik para yönündende hiç eksiğim olacağını sanmıyorum hem buradaki arkadasla ortak olursak birde benim arkadasin bayramliklarini yatiririz. Yonetici 3 yada 4 olabilir o yuzden, cok isleyecek olursa artabilir.
Bence de. Ayrıca mobil ödeme ile paypal satın alma olayı bayağı ilgi çekebilir.