• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Kulaklık Önerisi Yaparsanız Sevinirim

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Bertinos

webmaster.tc
Evet arkadaşlar paypalda baya para birikti.Ben de kulaklık almak istiyorum.Sizce bütçeme göre alabileceğim en kaliteli kulaklık ne olur? Yardımlarınızı bekliyorum.

Bütçe: Maksimum 50 tl

Tevfik

webmaster.tc
Kardeşim arkadaşımda bir sony var mükemmel birşey mic de var bende philips var fakat mic yok cs de konuşamıyorum en kötü avantaj sanırım orada :)

Bertinos

webmaster.tc
Kardeşim arkadaşımda bir sony var mükemmel birşey mic de var bende philips var fakat mic yok cs de konuşamıyorum en kötü avantaj sanırım orada :)
Ben counter oynamam hocam :) Muzik dinlemek yada bazen oyun oynamak için istiyorum kulaklığı :) O arkadaşınızdaki sony'nin modeli nedir ve 50 tl'den fazla değildir umarım :D

Tevfik

webmaster.tc
Media markt dan 50 TL almış fakat açılışını kutluyormuş Forum Kayseri'de çok fena indirim yapmışlar o zaman'a denk gelmiş bir sorayım satacak olursa görüşürsünüz. Ama ikinci el almanızı tavsiye etmem :)

UmutcanHayır

webmaster.tc
Paypal kabul eden güvenli yer bulursanız banada haber verin , yurt dışında var fakat kargo 50 Gün .

tavsiye ": sennheiser Hd Modelleri .
40 ile 200 arası değişiyor HD ler.
Ben HD 201 i 80 lira ya aldım.

Bertinos

webmaster.tc
Media markt dan 50 TL almış fakat açılışını kutluyormuş Forum Kayseri'de çok fena indirim yapmışlar o zaman'a denk gelmiş bir sorayım satacak olursa görüşürsünüz. Ama ikinci el almanızı tavsiye etmem :)
Zaten 2. el almıyorum :)

Paypal kabul eden güvenli yer bulursanız banada haber verin , yurt dışında var fakat kargo 50 Gün .

tavsiye ": sennheiser Hd Modelleri .
40 ile 200 arası değişiyor HD ler.
Ben HD 201 i 80 lira ya aldım.
Gittigidiyor var hocam unutmayın :)

inforesim

webmaster.tc
Valla senelerdir 20 tl lik, Kulağı tam kaplayan bir kulaklık kullanıyorum :) Zaten ses farkı için, min 700-800 tl lik kulaklık lazım sanırım.

rapoel

webmaster.tc

Bunların hepsi beats by dre çakması. Ayrıca bu modeller de kulak kısmı çok büyük olmadığı için bir süre sonra kulağa baskı yapıyor ve aşırı bir ağrı veriyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. En rahatları ya tam büyükler ya da kulak içi olanlar. Diğerleri uzun süreli kullanımda sıkıntı.

rapoel

webmaster.tc

Bertinos

webmaster.tc
Paran olsaydı Logitech G930 derdim.. :D
Param olsa bile o paraya kulaklık almam,500 tl ne arkadaşım ya.Git akıllı telefon al.Basit bir kulaklık sanki bir şeye yarıyor.Bence bu kulaklığa 500 tl vermek.5000 tlye akıllı telefon+bilgisayar+lcd televizyon almak yerine gidip el hareketini algılayan televizyon almak gibi.

RoYaL

webmaster.tc
THERMALTAKE Tt eSPORTS SHOCK Profesyonel Oyun Kulaklığı Siyah üstüne model tanımam ama 150 TL gamer-market.com'dan bakabilirsiniz