• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Kupon İsteyen Arkadaşlar Baksın.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

fhuner

webmaster.tc
Benimde tuzum bulunsun :)

1) services.google.com/fb/forms/adwordscoupon/
2) Your best new customers could be searching for your business, right now
3) www.google.com/appserve/fb/forms/auonline/
4) www.google.com/ads/offers/placesoffer.html
5) Google AdWords

Ayrıca bu sitelerden başka telefonunuzdan sms yoluyla Google yazıp 5808 mesaj atıp ücretsiz adwords kuponunuzu da alabilirsiniz. Kuponlarınız birkaç gün içerisinde e-posta adresinize gelecektir.

Peki bu kuponlarla nasıl reklam veririm diyorsanız okuyunuz…

İlk olarak dikkat etmeniz gerekenler :

- Adwords kuponu kullanabilmek için açılışından 14 gün geçmemiş bir Gmail hesabı gerekmektedir.

- Daha önce Adwords kuponu kullanılmış bir alan adı üzerinden ikinci bir kupon kullanılamaz.

- Adwords kuponu aktif edilmiş bir kredi kartı ile 2. bir adwords kuponu aktif edemezsiniz.

Adwords kuponunu kullanabilmek için dikkat etmeniz gerekenler şimdilik bu kadar.

İkinci olarak kuponu nasıl gireceğinize değinelim.

Açtığınız hesabınızı : http://adwords.google.com adresinden girerek kontrol edebilirsiniz.

Fatura işlemleri bölümüne girerek “Ön Ödemeli” seçimini yaparak Kredi Kartı ile aktivasyon seçimini yapınız.

Aktivasyon sırasında aşağıda “Promosyon Kodunuz Var mı?” seçeneğine evet yanıtı veriniz ve kupon kodunuzu girin.

Kampanyalar sekmesine tıklayarak yeni kampanyanızı oluşturun ve Google Adwords Tr yetkililerinin hesabınızı onaylamasını bekleyiniz. 2 İş günü içerisinde hesabınız aktif olur ve reklamlarınız yayımlanmaya başlar.

Reklamlarınız 2 iş günü içerisinde yayına girmediyse :

adwords-tr@google.com adresine mail gönderebilirsiniz. ( Hesap Numaranız ile birlikte. )

Adwords Hesap Numarası : Hesabınızın sağ üst köşesinde bulunan numerik karakterler.

Herhangi bir sorunda elimden geldiğince müsait olduğum süre zarfında yardımcı olmaya çalışacağım.

İyi çalışmalar, kolaylıklar.
Kurumsal Adwords Danışmanı.

Aklınıza takılan olursa buradan sorabilirsiniz elimden geldiğimce yardımcı olurum

fhuner

webmaster.tc
Ben o kadar cok anlamam ama ayarlarını iyi yapmamıssan belkide yayınlanıyor ama tık olmuyordur v.s gibi şeyler bende sans eseri bir kere verdim tüm webmaster sitelerine gitti :)

Eline sağlık üstad. Bi sorum olacak.
Sitemi google kayıt ettim ondan sonra adwords işine giriştim yaş 17 olduğu için izin vermedi bende başka bir mailden yaşı değiştirip kayıt yaptım fakat aynı site olduğu için banı çaktı :( ne giriş var ne çıkış sinir oldum ne yapmam lazım ismime ait olan gmailin adwords tamamen kullanıma kapalı. pm atarsanız çok memnun olurum.