• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Lanetli tablo!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Mert

webmaster.tc
Lanetli Tablo

Ukrayna'da yaşamış olan Ermeni asıllı ressam Ivan Konstantinovich Aivazovsky tarafından yapılan bu resim, İstanbul'un çöküşünü anlatmaktadır. İstanbul'un Karanlık Günü adlı bu gizemli resim, çok yakın bir zamanda gün ışığına çıkmıştır.

Karanlık resimler çizdiği bilinen ressam 1900 yılında Karadenizin kuzeyindeki evinde öldü. 2006 yılında bulunan günlüğünde bu tabloya atfen 2030 yılında İstanbul'da meydana gelecek olan Güneş tutulmasından, İstanbul'un başına neler geleceğinden bahsediyor.

samNet

webmaster.tc
Sayın Rus ressam Ivan Konstantinovich Aivazovsky bi tarafı açık yatmış. 2030 yılında güneş tutulmasında İstanbul'un başına karanlık şeyler gelecekmişde onu yansıtmış resminde :D. Sanırım güneş tutulunca çaktırmadan sıcak denizlere inecekler :D

Allah Allah 21 Aralıkta kopmayacak mıydı Kıyamet?O tutmadı bu mu çıktı bu seferde?Yemezler anam başka kapıya.

Mert

webmaster.tc
Kopyala yapıştır yaparken içeriğe dikkat edelim biraz bence :)
Bir ithamınız varsa report veya özel mesaj ile görüşelim hocam.

Ben tüm paylaştığım içerikleri yararlı olsun diyerek den okuyorum bilhassa bazılarını kendim düzenliyorum. Kendi rar arşivimde bulunmakta bunlar.