• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

laptop arıyorum

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Webinmaster

webmaster.tc
arkadaşlar grafik programlarını kaldırabilecek. (illustrator,corel,photoshop) gibi programları kaldırabilecek bir bilgisayar alacağım pcdepo gibi web siteleridnen önerebileceğiniz bilgisayarlar varmı? (1150-1250) arası bir makine.

Samsung marka laptop kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamıyorum cs5,corel gibi programlar hiç kasmıyor. Hatta geçen zorlayayım dedim COD: Black ops'u kurdum ki oyun oynamayı sevmem çok az bölüm arası demolarda kastı o da aksiyon bol oldugu için :)

Teknosa'dan hocam şuanda 625 TL ile 1225 TL arasın samsung ürünleri var detaylı inceleme yapıp kendinize uygun özellikleri belirleyip giderseniz aradğınızı bulmanız çok kolay. Ayrıca oradaki yetkiliye de şu şu programları kaldırırmı vs rahat çalışırmı diye sorarsanız net bilgi verirler :)

Kardeş Teknosada her Cumartesi kampanya olur başka hiç biyerde o fiyatı bulaman bence git teknosadan bak bişey.

NaMLu

webmaster.tc
Ben küçüklüğümden beri Asus'tan hiç vazgeçmedim. Arkadaşlarımda Toshiba, packard bell ve dell var. Evde oyun oynamak için takıldığımızda uçak kaldırıyorlar. Toshiba zaten belli bir süre sonra kendi kendine kapanıyor. Bunlara dikkat et :) İşlemcin intel Ekran kartında nVidia olsun :)