• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Limitlendirilmemiş Hosting 10 TL | Hafta Sonuna Özel - TeknOrtak Bilişim Hizmetleri |

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

TeknOrtak

webmaster.tc

Merhaba Dostlar,
TeknOrtak Bilişim Hizmetleri Olarak Yine Kampanyalarımıza Devam Etmekteyiz. Hafta Sonuna Özel Olarak Limitlendirilmemiş Hosting Paketini 10 TL 'den Sağlamaktayız. Bu Fiyat 6 Ay İçin Geçerlidir. Mobil Ödeme, VakıfBank ve Paypal Aracılığıyla Ödeme Yapabilirsiniz.

Sipariş Vermek İçin : http://www.teknortak.com/?p=cart&s=srvconf&a=add&ID=58

Paketin Asıl Değeri Sitemiz Üzerinde 35 TL 'dir. Bu Kampanyamız ile 10 TL ile Sahip Olabilirsiniz.

Paket Özellikleri ;

• Limitlendirilmemiş Web Alanı
  • Limitlendirilmemiş Trafik
  • 2 Adet Domain Ekleme Hakkı
  • Limitlendirilmemiş Alt Özellik
  • Türkiye Lokasyon
  • %20 CPU Kullanım İzni
NOT : Sadece Site Üzerinden Verilen Siparişler Geçerli Sayılacaktır.
NOT : W*rez İçerik Kullanımı Yasaktır.

Ödeme Seçenekleri :

Web Adresi : http://www.teknortak.com
YS Belgesi : 2740 ( Bayii )​
Adres : Saray Bosna Cad. Er Çağrı No/6 - Erzurum​
Msn / Mail : info@teknortak.com
Tel : 0 (544) 539 82 04​

Senin ve anındahosting.com sitesi açılmıyor :) Ben resellerimin cpaneline de giremedim kapalı.

Herhangi Bir sorun söz konusu değildir. Hafta sonalrı bakımımız oluyor en fazla 5dk sitelere erişim kesilmiştir. Şuan Herhangi bir problem söz konusu değildir. FiberDC Adlı firma tekrar Satışlarına başlamıştır. dilerseniz reseller paketinizi kullanmıyorsanız sistemden silebiliriz yok kullanıyorsanız 1ay durabilir sonra ücret ile devam edersiniz orası size kalmıs bir durum söz konusu

Saygılarımla

sezginex

webmaster.tc
Herhangi Bir sorun söz konusu değildir. Hafta sonalrı bakımımız oluyor en fazla 5dk sitelere erişim kesilmiştir. Şuan Herhangi bir problem söz konusu değildir. FiberDC Adlı firma tekrar Satışlarına başlamıştır. dilerseniz reseller paketinizi kullanmıyorsanız sistemden silebiliriz yok kullanıyorsanız 1ay durabilir sonra ücret ile devam edersiniz orası size kalmıs bir durum söz konusu

Saygılarımla
Kullanacağım ama siteniz önceden açılıyordu bugün hiç açılmadı fakat arkadaşımda açıldı. Resellere giremedğim için kullanamıyorum.

TeknoTost

webmaster.tc

Saygılarımla
fiberdc satışa devammı ediyor sitesi açılmıyor ama.

Kullanacağım ama siteniz önceden açılıyordu bugün hiç açılmadı fakat arkadaşımda açıldı. Resellere giremedğim için kullanamıyorum.
Efendim nasıl giremiyorsunuz anlamadım çok kolay bir kullanımı var toplam 902 Tane reseller müşterimiz mevcut siz 885. Müşterimizsiniz sadece siz kullanamıyorsunuz.

fiberdc satışa devammı ediyor sitesi açılmıyor ama.

Özel mesaj atmıstır fakat kesinmi bilemiyorum efendim

Saygılarımla

TeknoTost

webmaster.tc
Efendim nasıl giremiyorsunuz anlamadım çok kolay bir kullanımı var toplam 902 Tane reseller müşterimiz mevcut siz 885. Müşterimizsiniz sadece siz kullanamıyorsunuz.

Özel mesaj atmıstır fakat kesinmi bilemiyorum efendim

Saygılarımla
Konuyu baltalamak olmasında. :) fiberdc nin logosu çalıntı olduğunu fark ettim. Yani fiber baştan yalanmış. :D

İşte buda orjinal logo :D

Vur kaç yapıyorlar.

TeknOrtak

webmaster.tc
Girememenize Ben Yardımcı Olayım. İnternet Sağlayıcınızı Arayıp İP Resetlemesi İsteyin ve Resetlesinler Ardından Girişiniz Düzelecektir. Bu Sistemde Olmadı ama Önceden Başka Sistemlerde Olmuştu Site Problemsiz Giriyor..

Satış Günceldir.

sezginex

webmaster.tc
Ttnet ara Ip sıfırlanmasını istiyorum de yardımcı olurlar. Bende sorun yok giriyor.

TeknOrtak

webmaster.tc
Logodaki Tek Gözü Gördüğüm Anda Konudan Soğudum
:D İlluminati Sandım
Alakası Yok :) Yanlış Anlaşılmasın Benim Kendi Vektör Çizimimdir Onun İçin Logoda Kullanılmaktadır.
Teşekkürler.
Konuyu baltalamak olmasında. :) fiberdc nin logosu çalıntı olduğunu fark ettim. Yani fiber baştan yalanmış. :D

İşte buda orjinal logo :D

Vur kaç yapıyorlar.
Konuyu Baltalamak Olmaz Çünkü FiberDC ile Uzaktan Yakından Hiçbir Bağımız Bulunmamakta :)

Efendim Konuya Son yazmamdır biz gereken yardımı ticket yoluyla yapmaktayız hizmet alıpta sorununuz varsa buyurun ticket atın cevaplayalım

Saygılarımla