• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Limitlendirilmemiş Reseller Yıllık 35TL Kısa Bir Süreliğine WHM/Cpanel Kampanya!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Merhabalar,

Türkiye Lokasyon

Ware-z izni verilmektedir, Adult - hack içerik yasaktır.

Limitsiz Linux Reseller Paket Özellikleri :
Limitlendirilmemiş Disk Alanı
Limitlendirilmemiş Aylık Trafik
LimitlendirilmemişAlan Adı Barındırma
Limitlendirilmemiş Alt Alan Adı Barındırma
Limitlendirilmemiş E-Posta Hesap Açabilme
Limitlendirilmemiş MySQL Veritabanı Hesabı
Haftalık/Aylık Yedekleme
SoftaCulous ile yüzlerce hazır script kurulumu
CloudLinux Alt Yapı
cPanel / WHM Kontrol Paneli LiteSpeedWeb Server
%20 CPU İzni
PHP 5.X Versiyonu
MySQL 5.X Versiyonu
Zend Optimizer
IonCube-PHP Loader
Özel Name Server Kullanabilme İzni
Yüksek Güvenlik Ayarları
%99 Uptime Garantisi

Yıllık 35.00TL

Mobil Ödeme Fiyatı: 40TL'dir

Kampanya Bitiş Tarihi: 07/03/2013 Saat: 00:00

Sipariş Vermek İçin Tıkla

NOT: Sitemizde ki Fiyatlar önemli değildir 07/03/2013 Tarihine kadar bu Fiyat Geçerlidir.

LiteSpeed Teknolojisi?
Sunucularımızın tamamında web server olarak LiteSpeed tercih edilmiştir.LiteSpeed genelde kullanılan Apache'ye oranla %60 daha hızlı ve daha güvenlidir.

Cloud Linux Teknolojisi?
Sunucularımızda CloudLinux Teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede Sunucularımızda barınan bir sitenin aşırı CPU kullanımından dolayı diğer siteleri etkilemesi tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Softaculous Teknolojisi?
Sunucularımız da Softaculous teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede smf,vbulletin gibi 100'lerce scripti tek tıkla kurabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri:
HALKBANK,VAKIFBANK,MİSLİ.COM,PAYPAL,MOBİL ÖDEME

İletişim Bilgileri:
ANINDAHOSTİNG İnternet & Bilişim Hizmetleri
https://anindahosting.com & infoanindahosting.com
0850 302 58 42 - 0 346 606 00 23
Halil Rıfat Paşa MH. Kurt Cebe Noyan CD. Nu:20/ SİVAS-MERKEZ
Telekomünikasyon Yetki Belge No: YS-2740'dır.

neisen

webmaster.tc
Günlük veya aylık mail göndermek için bir smtp sınırı var mı?

Akif BAYRAK

webmaster.tc
hocam fiyat yüksek + sizin sunucular bildigim kadarıyla en son apache di . biraz kassam root olurdum orda. Security arttırın biraz.

anindahosting

webmaster.tc
hocam fiyat yüksek + sizin sunucular bildigim kadarıyla en son apache di . biraz kassam root olurdum orda. Security arttırın biraz.
Yıllık fiyattır ve yüksek değildir.

suncularımızda hiçbir sıkıntı yoktur günlük izliyoruz sorun olursa müdehale yaplıyor.

Bu fiyat 1Yaşımıza özeldir.

anindahosting

webmaster.tc
Beyefendi Benim Sunucularım TR'nin En Güvenli Sunucusudur. Bu Turkguveligi Netdevilz Grayhatz ALL-Star Attack3rz Crew ( attackerz.com | Zone-H.org) Ve Bir çok kişi tarfından denendi Sonuç hep hüsran hep hüsran
Dünya'da da ilk 3 e girecegime eminim.
ve senin sunucun bundan 3 ay önce lise ögrencileri geciyordu. Şu andada ben gecicegimi düşünüyorum.
35 TL ye sınırsız host satıyorsunuz aynı paket bende 10 TL ?
Hayırlı işler

Doğrudur Kardeşim Yasalhosttun sunucularını kendi sunucunuz gibi tanıtıyorsunuz çok güzel

intoDNS: kardeshosting.com - check DNS server and mail server health

Lütfen suan kimin ile konustuğunuzun farkında değilsiniz herhalde ayrıca bu

paketimiz reseller paketidir hosting değil yani birden fazla webhosting açılabilir

siz önce kendinize bir sunucu alın sonra bizim sunucularımıza saldırı yapın

Kolay gelsin

anindahosting

webmaster.tc
Dostum. Benim 3 tane vps müşterim var Sen dedicated acıcaksan ac ben güvenligini yaparım. Daha kimle muhattap oldugunu bilmiyorsun + bana neyin ne oldugunu ögretme neyse
hayırlı satışlar
Beyefendi ne dediğinizden haberiniz yok Yasalhost DNS Adrslerini kullanıyorsunuz

benim vps müşterim var falan diyorsunuz anlamıs değil öncelik ile kendinize bir sistem alınız AWBS,WHMCS Gibi veya en kötü Vizra Otomasyonu kullanmanızı tafsiye ederim eğerki daha fazla bizim ile sorununuz varsa 0346 606 00 23 veya 0850 302 58 42 Numaralı Ofis Telefonumuzu arayınız

Akif BAYRAK

webmaster.tc
vps yazmışım host diyecekdim. Benim bu 2. Şirketim Daha önce Yasin ile hayathost.net vardı her neyse. eski degiliz yani 98 de msdosla başladık pc ye 42 dk netde kalırıdm o ara. millet 15 dk da zor girerdi mailine.
+ sizin gibi hazır script kullanmaya karşıyım. forumumu bile özel kodladım burda konusu var. kendimede özel kodlucam.
akşamda senin sitenin configini sana pm atcam.
iyi forumlar

anindahosting

webmaster.tc
vps yazmışım host diyecekdim. Benim bu 2. Şirketim Daha önce Yasin ile hayathost.net vardı her neyse. eski degiliz yani 98 de msdosla başladık pc ye 42 dk netde kalırıdm o ara. millet 15 dk da zor girerdi mailine.
+ sizin gibi hazır script kullanmaya karşıyım. forumumu bile özel kodladım burda konusu var. kendimede özel kodlucam.
akşamda senin sitenin configini sana pm atcam.
iyi forumlar
Peki bekliyoruz bütün ekip arkadaşlarımız ile efedim yani cocuk olduğunuz belli ve gelip bu konuya yorum atmayı bu kadar çok düşündünüzmü aceba? :) pm nizi bekliyorum

Kolay Gelsin