• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Linkbuck.com | Link kısalt kazan (Ödeme kanıtı)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

XFQ

webmaster.tc
Merhabalar,

Linkbucks u hepiniz görmüşsünüzdür. Linkbucks link kısaltma sitelerinin en büyüğü olduğunu ödeme alınca farkına vardım.

Lafı fazla uzatmayacağım.

iki türlü link seçeneği var. A*dult(+18) ve clean(Tüm yaş grubu)

Ödeme periyotları aşadaki linkten ulaşabilirsiniz.

Linkbucks.com - Make money when people leave your website!

Resim yüklediniz tek tek linkleri dönüştürmek istemiyorsunuz ve elinizde topluca BB yada html kodu mevcut. Ozaman devreye "Multiple Links" giriyor.

örnek: siteniz forum sitesi her linkten kazanmak istiyorsunuz tek tek linkleri çevirmek istemiyorsunuz o zaman javascript kodu yardımınıza yetişiyor. Full Page Script

Ödeme: 10 dolar olunca paypal veya payza hesabınıza çekebiliyorsunuz. Ben paypal kullanıyorum.

not: ilk ödeme isteğinde bulunduğunuzda hesabınızı incelemeye alıyorlar ödemeniz onaylandığı zaman 10 dolar olduğunda beklemeden çekebiliyorsunuz. Bu açıklamayı kendi sitesindede duyurmuş.

not: Reklam oluştururken size tavsiyem intermission reklamı kullanmanız olacaktır. Türkiyede olduğumuz için en çok bu seçenekten kazanıyorsunuz.

Ödeme kanıtı:
1. ödeme

2. ödeme

Refli üyelik

Refsiz üyelik :(

Sormak istediğiniz sorular olursa cevaplamaya hazırım.

XFQ

webmaster.tc
2. ödeme almama az kaldı :). bu mesaja ödeme SS ini ekliyeceğim.

XFQ

webmaster.tc
2. ödeme Saniyesinde paypalda.

Parayı çek butona basmamla paypal hesabımda olması bir oldu :).

mFurkan

webmaster.tc
Bir dönem bununla ilgili çok detaylı bir projem vardı. Bana göre link kısatlma servisleri arasında en iyi sistem. ;)

XFQ

webmaster.tc
Bİ projem var yapmanız gereken sadece aylık 20 tl ye vps almak :). Sizin adınıza program konu açıyor ve konularınızı sürekli güncelliyor. Böylece değil günlük 20 dolar fazlasını çıkarırsınız. Bu konu hakkında size yardımcı olabilirim. Öncelikle projemin bitmesi şart.

Şuan vbulletin, smf , boardbb , mybb de sorunsuz çalışabilmektedir.

seto

webmaster.tc
Yayıncılarına +18 içerikli reklamlar mı veriyorlar?

XFQ

webmaster.tc
Tabi. iki tür reklam seçeneği mevcut. Biri Yetişkin içerik diğeri Tüm yaş grupları olmak üzere.

XFQ

webmaster.tc
Rica ederim. Herhangibir sorularınız olursa konuya yazın cevaplamaya hazırım.

mFurkan

webmaster.tc
Bİ projem var yapmanız gereken sadece aylık 20 tl ye vps almak :). Sizin adınıza program konu açıyor ve konularınızı sürekli güncelliyor. Böylece değil günlük 20 dolar fazlasını çıkarırsınız. Bu konu hakkında size yardımcı olabilirim. Öncelikle projemin bitmesi şart.

Şuan vbulletin, smf , boardbb , mybb de sorunsuz çalışabilmektedir.
Sizin proje sanırım tam otomatik oluyor. :) Benim projem biraz ilgi gerektiriyordu. Ancak şu aralar çok daha farklı projelere yelken açmakla meşgul olduğumdan sanırım bununla ilgilenemeyeceğim. Umarım başarılı olursunuz. :)

seto

webmaster.tc
ÇILDIRICAMM !
Bu sitenin üyelik formu bozuk heralde parolayı kabul etmiyor ve lütfen formu doldurunuz diye bi hata veriyor. Bende mi yanlış onlarda mmı?

seto

webmaster.tc
Birşey daha var.
Ödeme biçimini:paypal olarak seçiyorm altındada hesap istiyor o boşluğa paypal kimliğimizi mi giriyoruz?

seto

webmaster.tc
2. ödeme almama az kaldı :). bu mesaja ödeme SS ini ekliyeceğim.

Ustat ben lınk bucks'ın ıstedıgı tum sartları yerıne getırdım ,uye oldum ,onayladım ancak reklam olusturamadım.(yanı sıteye eklemek ıcın reklam secımını ve kodlarını alamadım)
Bunu nasıl yapabılırım ?
Bılgısı olan lutfen bana yardımcı olabılır mı ?

XFQ

webmaster.tc
Ödeme dekontlarınıda eklerseniz diğer üyelerimiz alternatif olarak düşünmelerinde yardımcı olabiliriz.