• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Linkleri Ziyaretçilere Açık 100 Adet Forumda Site Tanıtımı + 5 Farklı Makale İle+50 Edu Wiki Hediye

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

InterWeb

webmaster.tc
★★★ 100 Farklı IP Backlink, 100 Farklı Forum ★★★ Ziyaretçilere ve Google'a Açık Link ★★★ 4 Ayrı Paket
1- Etkiyi arttırmak için 5 adet farklı makale kullanıyoruz.(25:tl değerindeki paket için geçerli)
I.I - Makaleler SEO ile haşır neşir 4. sınıf bayan edebiyat bölümü öğrencisi tarafından yazılıyor. - 100 kelime
2- Bu makaleler hedef kelimeniz ile uyumlu bir şekilde yazılıyor. (25:tl ve 10:tl değerindeki paketler için geçerli)
3- Forumların tamamı Türkçe. (Tüm Paketler İçin Geçerli)
4- Backlinkler ziyaretçilere ve Google'a görünebilir şekilde. (Tüm Paketler İçin Geçerli)
5- Listedeki forumların çoğu Türkiye'nin sıkça ziyaret edilen PR değeri olan sitelerinden oluşmaktadır. (Tüm Paketler İçin Geçerli)
6- Rapor size teslim edilmeden listeler pinglenecektir. (Tüm Paketler İçin Geçerli)

Ayrıca Bu Paketten Alan İlk 10 Kişiye Seçkin Edu, Gov Yüksek Rank Değerine Sahip Sitelerden Tanıtım Ücretsiz.

Paketler ve Fiyat Seçenekleri
25 Adet Forum Tanıtımı (Makale Sizden) - 6TL
50 Adet Forum Tanıtım (1 Adet Makale Bizden) - 10TL
100 Forumda Tanıtım (Makale Sizden) 15TL
100 Forumda Tanıtım (5 Adet Makale Bizden - Edu,Gov Wiki Hediyeli) - 25TL

Yazıyı kısa tuttum, forum tanıtımının etkilerini bilen bilir, bilmeyenlerde araştırdıktan sonra sipariş geçebilirler.

Diğer Konularım: Logolu Video Backlink - Uludagsozluk.com Tanıtım