• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Logo Acil Demek İstemiyorum Ama

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Edit; Hiç yapmadığım bir şey bu flood olayı ama şunu söylemek istiyorum. Bir daha Wmtc'ye grafikerlik yardımı hakkında konu açmicam. Teşekkürler

Tevfik

webmaster.tc
2 dkda bişeler yaptım kardeşim işine yarar inş
Eyvallah sağolasın, bak kardeşim bu forumda ben kendi adıma çok az birşey istemişimdir yani bu grafiker bölümünde benimde bazı katkılarım olsun istiyorum bazı insanlara bu yalakalık değil. Sevdiğin bir kardeşin olur internette yardım etmek maksadıyla elinden birşey gelmez böyle bir konu açarsın. Neyse artık, tekrar teşekkür ederim.

GüçNet

webmaster.tc
Eyvallah sağolasın, bak kardeşim bu forumda ben kendi adıma çok az birşey istemişimdir yani bu grafiker bölümünde benimde bazı katkılarım olsun istiyorum bazı insanlara bu yalakalık değil. Sevdiğin bir kardeşin olur internette yardım etmek maksadıyla elinden birşey gelmez böyle bir konu açarsın. Neyse artık, tekrar teşekkür ederim.
Kardeşim ben aşırı yoğunum bu aralar . Ama elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum. Bana pm atabilirsin bir isteğin olursa. Yardım istemek yalakalık değildir.