• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Logo istek. Acil.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Merhaba arkadaşlar,

Yeni Organizasyon firmamız için bir logoya ihtiyacımız var fakat nasıl bir logo yapılabileceği hakkında hiçbir fikir gelmedi aklımıza. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Ayrıca da çok beğendiğimiz bir tasarım olursa 1 yıllık limitsiz hosting hediye edeceğiz.

Logo yapılacak olan firma: Fama Organizasyon
Slogan: Henüz yok.

Sadece Fama Organizasyon şeklinde bir tasarım yeterli olur. Yapacak olan arkadaşlardan rica PSD formatında tarafımıza yollayabilmeleri.

Teşekkürler.

Tevfik

webmaster.tc
Hocam sen çok talihsizsin ama. Hani bir benzetme yapacağım doğru mu olacak bilmiyorum ama Sabri gibisin :) Karaborsayı açmadan hemen önce yazıyorsun, açıyorum tık yok, kapatıyorum hemen tekrar yazıyorsun. Kaleyi bir türlü tutturamadın :)
Kaleyi tuttursam sabri olmam zaten kardeşim :) PS açtığın bir gün yap eline yapışmaz ya :p Tevfik Aktunç yazsan yeterli güzel bir font ile .com.tr falan gerek yok TR de sadece benim Tevfik Aktunç, hem çok amaçlı da kullanırım. Şimdi den çok teşekkürler :rolleyes:

GüçNet

webmaster.tc
Hocam çok özür dilerim internetim sürekli koptuğundan dolayı yapamadım logonuzu. Yarın sabah ofiste bir şeyler hazırlayıp yollarım isterseniz. Tabi henüz yapan olmadıysa.