• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Logom Hakkında Beyin Fırtınası

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ByAkman

webmaster.tc
Merhabalar

Uzun bir suskunluktan sonra blogumu açıp yazmaya başladım. Blogumda kullandığım logo nun bloga uyumluluğu hakkında yorumlarınızı almak istedim.

Logo imzamdaki logo

Site ise burası

momenthe

webmaster.tc
Konu içerisindeki blog kelimelerine verdiğiniz yönlendirmeler sizin yararınıza olmaz, söyliyeyim de. :)

Logoya gelince, biraz basit gibi duruyor ama kişisel blog için yeterli düşüncesindeyim.

Mamba

webmaster.tc
Maskot'a bir şey diyemem senin beğenindir, ancak yazı fontu konusun da biraz geliştirme yapman da fayda görüyorum.

proghammer

webmaster.tc
Dünün hitini bu saatte 3'e katlamışsın hadi hayırlısı :)

Daha güzel yerlere gelir inşallah..

ByAkman

webmaster.tc
konuyla aklasız ama temayı paylaşabilrmsiin
TrendBlog 25 TL ye satıyor

Dünün hitini bu saatte 3'e katlamışsın hadi hayırlısı :)

Daha güzel yerlere gelir inşallah..
Evet yavaş yavaş hit gelmeye başlıyor

senin zevkini bilemem dafont.com sitede kalın oturaklı bir yazı fontu seçebilirsin
Teşekkürler

TrendBlog temasıdır ücretlidir. Logoyu sevdim ben :)
Teşekkürler

osman

webmaster.tc
arkadaşım defolup gidermisin senin yaptıklarınıda biliyoruz ağzımı açtırma artık benim
beni atan admin bu adam nasıl konusuyo niye atmiyosun bu adamı hadi nerde adalet boyle forum işde alın size forum güle güle kullanın bunun gibi angutun olduğu yerde zaten bişe olmaz hadi bana eyvallah siz böyle ayılarla takılın :)) Byakman Ayııı yakışdı gidiş kapağı :D

GüçNet

webmaster.tc
beni atan admin bu adam nasıl konusuyo niye atmiyosun bu adamı hadi nerde adalet boyle forum işde alın size forum güle güle kullanın bunun gibi angutun olduğu yerde zaten bişe olmaz hadi bana eyvallah siz böyle ayılarla takılın :)) Byakman Ayııı yakışdı gidiş kapağı :D
Boşuna dememişler akıl yaşta değil baştadır diye ;)