• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Mafya Scripti - Mafya Sitesi Açın (Ücretsiz)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc

Şimdi sizlerle paylaşacağım şey aslında script değil ama, Hiç bir ücret ödemeden mafya sitesi sahibi olabileceksiniz, Hemde Gelişmiş (Ödeme Sistemleri vs. İçinde) !

Sizlere MafiaCreator Tanıtacağım
Nasıl wordpress.org ücretsiz blog dağıtıyorsa, Mafiacreator da wordpress.org gibi mafya scripti dağıtıyor.

Yani mafiacreator e üye oluyorsunuz, Temanızı seçiyorsunuz ve sub domain şeklinde bir mafya siteniz oluyor. Tüm ayarları vs. mafiacreator dan yapıyorsunuz.

En önemlisi ise Ödeme sistemleri vs. sistemin içinde entegre oluyor. Kişi puan satın aldığında (Mobil ödeme vs var), Ödeme yapılan paranın %40 civarı (Böyle hatırlıyorum) size kalıyor.

Sitenize eğer çeşitli özellik eklemek isterseniz, Panelden ücretli eklenti satın alıyorsunuz (Bu kazandığınız paraları puana çevirebiliyorsunuz veya Paraları banka hesabınıza çekebiliyorsunuz).

Ki en önemlisi de, Bu mafiacreator basit bir mafya scripti değil. Görsel konusunda da çok gelişmiş ve Size ücretsiz hostingide sağlıyor.

Hatta, Domain parasını ödediğiniz de domain satın alarak (Sadece mafiacreator üzerinden) mafya siteniz açılıyor. Yani direk xx.com tarzı web üzerinden hizmet veriyorsunuz. Yazılım - hosting vs. mafiacreator da oluyor.

Yani sistemi özet geçmek gerekirse,

Ücretsiz -> Sub domain veya
Ücretli -> direk com/net/org kendi alan adınız

Olarak siteyi açıyorsunuz,

Ücretsiz olarak hostinge + Scripte sahip oluyorsunuz.

Ama şafşatalı tasarımları + Eklentileri puanla satın alıyorsunuz (Para ödeyerek puan satın alıyorsunuz).

Sistemi açtığınız da her şey içinde hazır oluyor. Puan satın alma vs. (Mobil ödeme vs. var, İsteyen anında kredi alabiliyor ve Alınan puanların %40 (sanırım) sizin panelinize yansıyor)

+ Oyunun tüm ayarlarını da panelinizden yapabiliyorsunuz (Title vs.)

Bu puanları ister eklenti almak için kullanabiliyorsunuz, İsterseniz bankanıza çektirebiliyorsunuz :)

Mafya Sitesi Açmak İsteyenler İçin : MafiaCreator - Create your own Mafia game!

Takıldığınız yerleri sorabilirsiniz (Bir süre kullanmıştım).

TeknoTost

webmaster.tc
Buldum ama hepsi paralı mc nasıl kasıcaz

Türkiye 1000 MC Dil değişmiyor :D

Samusya

webmaster.tc
Çok teşekkurler bu sistemi bende kullanıyorum..
Bir çok özellik mevcut