• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

"Malesef" Beytüşşebap'ta çatışma: 10 şehit

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

GüçNet

webmaster.tc
Beytüşşebap ilçe merkezindeki güvenlik noktalarına teröristlerce düzenlenen saldırıda 10 güvenlik görevlisi şehit oldu. AFP'ye konuşan kaynaklar, çatışmada 20 PKK'lının öldürüldüğünü söyledi.

Şırnak Beytüşşebap ilçesi çevresindeki polis ve askeri üs bölgelerine dün gece saat 22.00 sıralarında PKK'lı teröristlerce uzun namlulu silah ve roketatarlarla saldırı düzenlendi. Güvenlik güçlerinin anında karşılık vermesiyle ilçede çatışma yaşandı.

Beytüşşebap ilçesinde, PKK'lı teröristlerin saldırısı üzerine çıkan çatışmada yaralanan askerlerden biri kaldırıldığı Şırnak Asker Hastanesi'nde şehit düştü.

Valilikten edinilen bilgiye göre, 9 güvenlik görevlisinin şehit olduğu saldırı ve sonrasındaki çatışmada, 4'ü ağır 8 güvenlik görevlisi de yaralandı. Ancak Şırnak Asker Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan biri tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Olayda şehit düşen güvenlik görevlisi sayısı 10'a yükselirken, yaralı 7 güvenlik görevlisinin Şırnak Asker Hastanesi'ndeki tedavisi sürüyor.

Şehit cenazelerinin memleketlerine gönderilmek üzere bugün helikopterle Diyarbakır'a nakledileceği öğrenildi.

Kaynak: hürriyet

CaddeAktif

webmaster.tc
inci sözlük gibi bir yer olsaydı da içimden gelen tüm pislikleri anlata bilseydim bu nedir yha TÜRK Bayrağı Altındalar ama hala nankörlük yapıyorlar. 80ler deki gibi bir vur emri gelecek ve hepsi yok edilecek. forumdan ban yememek için kendimi zor tutuyorum. Lanet Olsun NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Vedat Kuruçay

webmaster.tc
Kan uykusunu baştan sona izlemenizi tavsiye ederim o zamanda başını ezeceklermişte engel olmuşlar. Allah Türk ü korusun gözetsin vatanı bölmeye çalışan hainleri Allah bildiği gibi yapsın (Amin)

CaddeAktif

webmaster.tc
Amin. En Çok Açıtan Şeyde Vatanımızı Bölenlerin Şehit Ailelerinde Daha Konforlu Bir Şekilde Türkiye de Yaşamları

Vedat Kuruçay

webmaster.tc
Öcalan şerefsizinin krallar gibi bakılıp yaşatılması koyuyor bana başka hiçbir şey değil adam hastalansa doktor ne gidip doçent bakıyor.

CaddeAktif

webmaster.tc
Öcalan şerefsizinin krallar gibi bakılıp yaşatılması koyuyor bana başka hiçbir şey değil adam hastalansa doktor ne gidip doçent bakıyor.
aynen öğle vatanı için ölenlerden alınan vergileri, insanları öldüren bir p** 'in karnını doyurmak için kullanıyorlar. yazık bende senden iyi yaşıyor