• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Mançoloji

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, Barış Manço'yu öncelikle buradan saygı ve sevgilerimle anıyorum. Allah rahmet eylesin çok büyük bir üstad idi, öyle domainlerine bakıyordum hepsi alınmış ama kendisinin yapmış olduğu mancoloji albümünden bir domain gözüme çarptı.

Baktım domaine mancoloji.com alınmış 2005 yılında ve 10 yıl uzatılmış ama bir de baktım .net boşta duruyor.

Bu arada .org da dolu :)

Rapunzel

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, Barış Manço'yu öncelikle buradan saygı ve sevgilerimle anıyorum. Allah rahmet eylesin çok büyük bir üstad idi, öyle domainlerine bakıyordum hepsi alınmış ama kendisinin yapmış olduğu mancoloji albümünden bir domain gözüme çarptı.

Baktım domaine mancoloji.com alınmış 2005 yılında ve 10 yıl uzatılmış ama bir de baktım .net boşta duruyor.

Bu arada .org da dolu :)
Vay be vefat etmeden önce alemdagdan maslaga gitmek için köy yollarından kavacıga gelmiştik kavacık köprüsünde araçlar yanyana ben ona baktım o bana baktı vefat ettikten sonrada yanlışlıkla moda,daki evinin sokagına çıkmıştım seneler su gibi geçiyor
Analım Barış MANÇO,yu
Gülpembe (Barış Manço) - YouTube

Tevfik

webmaster.tc
Çok büyük bir üstad idi abi gerçekten bak çok iyi hatırlarımda o zamanları çok ağlamıştım ciddi diyorum çok ağlamıştım. Yaşım küçük olmasına rağmen kaset koleksiyonum vardı, ama malesef evi taşıdığımız sıralar hepsi uçtu!