• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

MBTasarım, Wordpress Haber Teması (Css ve image düzenlenmiş)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

rapoel

webmaster.tc
MB Tasarım, WordPress Haber Portalı V5

Arkadaşlar daha önce bir haber sitesi için alıp düzenlemiş olduğum wordpress temasının css ve image dosyalarını sizlerle paylaşacağım. Ancak yanlış anlaşılmaya meyil vermemek için üstünü çizmeliyim ki temayı vermiyorum. Ortada hack ya da warez söz konusu değildir. Paylaşacağım tema dosyalarını kullanabilmeniz için önce mbtasarim.com dan temayı satın almalı ve ardından benden bu dosyaları istemelisiniz. Dosyaları arşivde saklayacaklara ve başka forumlarda paylaşacaklarla paylaşmak istemediğimden dosyaları yalnızca kurulu V5 teması olanlara vereceğim. Şayet bu temadan kurulu bir siteniz varsa benim yapmış olduğum tema ile editleyebilmeniz için dosyaları ücretsiz olarak gönderebilirim. Unutmayın, bu yalnızca webmaster.tc üyelerine özel bir ayrıcalıktır.

Orginal Theme | Edit Version

Hangi versiyonu daha iyi bulduğunuz hakkındaki yorumlarınızıda paylaşırsanız sevinirim. Tema üzerindeki değişikliğin yerinde olup olmadığını bilelim.

norton

webmaster.tc
Haber temalarında genellikle orta derece kullanılanılan renk tonları, header deki ayarlamanın koyu olması güzel ama,ortadaki görselliği logo yansıtmış diyebilirim,temanın eski kullananı olarakta memnun olmadığım için kaldmıştım.Güzel olmuş eline sağlık

sezginex

webmaster.tc
Sizin ki daha teknolojik duruyor hocam.
Teknolojikler daha sade renkler olur ya o yüzden bu yorumu yaptım :)