• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Meslek edinmişler

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Rapunzel

webmaster.tc
Anlam veremiyorum inanın az önce bır arkadasım pm yolladı ücretsiz dağıttığım scriptlere shell yolu ile nasıl alınacağını gösteren bır video yayınlamışlar.an itibari ile hosting hesabımı siliyorum ve destek vermeyeceğim bilginiz olsun.iyilik yapıyoruz ama az muhterem cok g.... Arkadaslarım iyi bır halt yiyormuş gibi birde bu isin nasıl yapıldığını gösteriyorlar.inşallah aletiniz bağlanır ciş yapamazsınız patlarsınız....

Akif BAYRAK

webmaster.tc
shell. :)
Sen Getir SEnn Scrtipleri Benm serverda Yayınlayım Azat ın server daha dogurusu yasal hostdan reseller barınıyorum.
Geçene 10 bin tl cek yazarım.
Güvenli Host Sadece bizde yok. Fakat En güvenlisi Biziz.. :)

Rapunzel

webmaster.tc
mesele serverde barındırmak degil
ama itin biri bi scriptte açık var diye bunuda iyi bi bok yiyormuş gibi gösteriyorya bide kendilerine bi tarikat kurmuşlar hitap şekilleri müridler diye .......... siz anladınız onu
emek hırsıları allahın belaları.kafayı bukadar bu pis işlere yorana kadar iş alsalar satsalar daha hayırlı olur

Rapunzel

webmaster.tc
iyide scriptte shell var yani ortada senin sevrerin ne yapacak ona allahını seversen koruma kalkanımı mevcut sende hop dur shellere izin yok aga mı diyor? zaten bi scriptte varmıs adam onu googlede aratmış benim demoda açık var hemen yapışmış

Zardon

webmaster.tc
aslinda bu iyi olmus acigini gormen ve onu kapatman icin sana bir firsat olabilir, bu $ekilde kendini gelistirebilir ve daha guvenli scriptler sunabilirsin..

Akif BAYRAK

webmaster.tc
ben tam okumadım shell yazısını gördüm .
shell. serverda diger siteler atmalak. Linux serverda ayrı shell Win. dE ayrı sheller wardır.
Her neyse telden konuşuruz arıycam seni yarın abi.