• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Minecraft Server Scripti

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

gkbrk

webmaster.tc
Arkadaşlar Minecraft sunucunuz varsa ve sunucunuza bir site açmak istiyorsanız bu scripti kullanabilirsiniz. Scriptin tamamını ben kodladım, tasarımı ise internette ücretsiz dağıtılıyor (Ben tek bir yerde gördüm).

Kullanımı:
Scriptin ayar.php, linkler.php ve duyuru.php dosyalarını düzenleyerek kullanabilirsiniz.

Siteye İçerik Ekleme:
Twitter sayfanızdan yazdığınız Tweet'ler anasayfanızdan çıkar. Ayrıca duyurular.php dosyasından duyuru girebilirsiniz.

Ek Özellikler:
Script sunucunuzun Online/Offline olduğunu ve kaç oyuncunun şu an sunucunuzda oynadığını göstermektedir.

Scriptin Açıkları:
Scriptte herhangi bir güvenlik açığına yol açabilecek kod yok. Yani siteniz scriptteki bir hatadan dolayı hacklenemez.

Diğer Notlar:
Scripti dağıtmanız serbest, satmanız yasaktır.

Script Demosu:
AzizCraft

Scripti İndir:
Ekli dosyayı görüntüle minecraftscripti.zip

MustafaDmrl

webmaster.tc
konuyu hortlattım ama :D hocam elinize sağlık aslında birazdaha gelişmiş bi script yapıp paylaşsanız bir çok arkadaşın işine yarar etrafta nerdeyse hiç minecraft scripti yok

gkbrk

webmaster.tc
konuyu hortlattım ama :D hocam elinize sağlık aslında birazdaha gelişmiş bi script yapıp paylaşsanız bir çok arkadaşın işine yarar etrafta nerdeyse hiç minecraft scripti yok
Minecraft serverı olup sitesi için scripte ihtiyacı olan var mı? İstek olursa scripti yenileyebilirim.