• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Muhteşem Bır Sıte **ilk Günde 1$ Dan Fazla Para Kazanıp ve Cebıne Ala Bılırsın**

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

sezginex

webmaster.tc
The Clickers Team : Welcome To The Clickers Team!

merhaba arkadaşlar,

site hakkinda:
bu site kazanma sistemi yatırımsız puanla çalışan MATRIX. 1000 puan kazandığınız zaman, MATRIX alanı satın ala bilirsin (puanlarla), sonra her 500 puanla bır ref ala bilersin, her 1 ref aldığın zaman 0.5$ hesabina ekleniyor. yani sen 500 puan kullanarak hem 0.5$ para hemde 1 ref aliyorsun. site matrixi 7 level, yani sen 7 levele kadar reflerin reflerinden para kazanacaksin. HEMDE BURADA PARA KAZANMA TAM YATIRIMSIZ, PUANLARI SİTEDE BELIRLI İŞLER YAPARAK KAZANACAKSIN

LEVEL 1 - $0.50 (max members in your downline (3) = $1.5
LEVEL 2 - $0.40 (max members in your downline (9) = $3.6
LEVEL 3 - $0.30 (max members in your downline (27) =$8.1
LEVEL 4 - $0.20 (max members in your downline (81) =$16.2
LEVEL 5 - $0.20 (max members in your downline (243) =$48.6
LEVEL 6 - $0.20 (max members in your downline (729) =$145.8
LEVEL 7 - $0.20 (max members in your downline (2187) =$437.4

AMA NASIL PUAN KAZANACAKSIN?
CEVAP: ÇOK KOLAY
- 150 puan site forumuna katılmak ve kendini tanıtmak için
- 100 puan avatar eklemek için
- +1300 puan site sponsoru olan "traffic exchange" sitelerine katılıp 75 surf yapma ıçin. (her site başina 150 puan veriyor, tüm siteleri 1 saat içinde bitire bilirsin)
- 150 puan her ptc sitesine katılma ve toplum50 click yapma için
- 100 puan her referal için
-ve ........ sitenin puan kazanma yolları çok

kolay hesapla siz 1-2 saat içinde 1500 dan fazla puan kazanacaksın (tanıtım+avatar ekleme+ surf siteleri), bir kaç arkadaş ref yapma ya da ptc sitesine katılmakla bile 2000 puana ilk günde ulaşacaksın. şu 2000 puanla bir matrıx alanvı ve 2 ref ala bilirsin----> bu halde 1$ payari ilk günde cebine alacaksın.
Alıntıdır...

The Clickers Team : Welcome To The Clickers Team!

madu531

webmaster.tc
Ben Erimoz Network Marketing ile çalışmaktayım FİRMANIN SİTESİ: https://erimoz.com.tr/ .Çalışma prensipleri üye olmak için en az bir adet ürün alıyorsun ücretini ödedikten sonra ürününün üyeliğin otomatik olarak onaylanılıyor.Sen bu sisteme 4 arkadaşını götürdüğün zaman % 10 prim kazanıyorsun her ürün içi her kişiden o dört arkadaşın dört arkadaşına o dört arkadaşın dört arkadaşına derken kendi işinin patronu gibi oluyorsun ben şuanda 4. kademedeyim 940 TL var hesabımda çok kısa bir sürede bu rakama ulaştım.Ben bu sistemden oldukca memnunum bir bakmanı tavsiye ederim.Bakdıktan sonra saten sende daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyceksin.Kolay gelsin iyi günler...

sezginex

webmaster.tc
Ben Erimoz Network Marketing ile çalışmaktayım FİRMANIN SİTESİ: https://erimoz.com.tr/ .Çalışma prensipleri üye olmak için en az bir adet ürün alıyorsun ücretini ödedikten sonra ürününün üyeliğin otomatik olarak onaylanılıyor.Sen bu sisteme 4 arkadaşını götürdüğün zaman % 10 prim kazanıyorsun her ürün içi her kişiden o dört arkadaşın dört arkadaşına o dört arkadaşın dört arkadaşına derken kendi işinin patronu gibi oluyorsun ben şuanda 4. kademedeyim 940 TL var hesabımda çok kısa bir sürede bu rakama ulaştım.Ben bu sistemden oldukca memnunum bir bakmanı tavsiye ederim.Bakdıktan sonra saten sende daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyceksin.Kolay gelsin iyi günler...
Hocam böyle birkaç tane daha biliyorumda pazarlamak benim sevmediğim bir iş.