• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

MVC yapısı kullanıyor musunuz ? Hangisini kullanıyorsunuz ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

MVC yapısı kullanıyor musunuz ?

• Evet

Kullanılan: 9 75.0%
  • Hayır

Kullanılan: 3 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

inforesim

webmaster.tc
Bu güne kadar heveslendim ama hiç bir projem de aktif olarak kullanmadım :)

LadyArch3r

webmaster.tc
Ben de çok heveslendim ama tam olarak yeterli bir kaynak bulamadım.Birazda NYP bilgim eksikti.Yavaş yavaş gelişiyor İbrahim Hızlıoğlu hocanın Cİ dersleri var onlara bakmaya düşünüyorum ama NYP yi tam olarak oturtturmak istiyorum.

ByTRiSLaSiS

webmaster.tc
Ben de çok heveslendim ama tam olarak yeterli bir kaynak bulamadım.Birazda NYP bilgim eksikti.Yavaş yavaş gelişiyor İbrahim Hızlıoğlu hocanın Cİ dersleri var onlara bakmaya düşünüyorum ama NYP yi tam olarak oturtturmak istiyorum.
üstad tavsiyem önce nyp pekiştir...
bu arada seni gördüğüme sevindim :)

jette

webmaster.tc
Aktif şekilde ci kullanıyorum ama artık salt php ye geri dönmek istiyorum büyük işlerde sıkıntı çıkarıyor yapısı dışına çıkmak için takla atıyorsunuz. Keşke salt yazsaydım dediğim anlar olmuştur. Ama Standart işlerde gayet kullanışlı ve başırılıdır.

inforesim

webmaster.tc
Aktif şekilde ci kullanıyorum ama artık salt php ye geri dönmek istiyorum büyük işlerde sıkıntı çıkarıyor yapısı dışına çıkmak için takla atıyorsunuz. Keşke salt yazsaydım dediğim anlar olmuştur. Ama Standart işlerde gayet kullanışlı ve başırılıdır.
Evet ci büyük projeler de çok kolaylık sağlıyor ama küçük işlerde, Salt fazlasıyla zaten işinizi görüyor.

gkbrk

webmaster.tc
Cİ denedim ama fazla beceremedim GET, POST vb.
Ama çok kolay proje yapılıyor bir daha deneyebilirim.