• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

MyBB Kurulum, Güncelleme, Merge, Google Seo, Eklenti ve Tema İşlemleri Yapılır

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

İnSiDe

webmaster.tc

Merhaba MyBB kullanmayı düşünen ve kullanan arkadaşlar;

MyBB Forum Kurulumu, MyBB Sürüm Güncelleme, MyBB Geçiş Merge, Ücretli Teknik Destek, Forum Ayarlama, Google SEO Optimizasyonu ve Tema İşlemlerinizi Uygun Fiyata Yapmaktayız.

MyBB Forumunuzu En Geç 1 Saat İçinde Tüm Ayarlarıyla Birlikte Size Teslim Ediyoruz. Üstelik MyBB Hizmeti Alan Herkese Ücretsiz 1 Ay Birebir Destek Hizmeti Veriyoruz.

MyBBTürkiye - Resmi Türkçe Destek Forumunda Yöneticiyim - İnSiDe. Yorumlar Yetmezse, Diğer Referanslarımızda Mevcuttur. .

Yapılan İşlemler - Siz Seçin, Biz İstediğiniz Gibi Yapalım!
- Son Sürüm MyBB Forum Kurulumunun Yapılması
- MyBB Güvenlik Güncellemeleri ve Bakım
- Günlük, Haftalık veya Aylık Ücretli Teknik Destek
- MyBB Forum Ayarlarının Yapılması
- MyBB Forum Güvenlik Önlemleri
- Meta Tag - Keywords Ayarları
- MyBB Google Seo Optimizasyonu ve Güncellemeleri
- İstediğiniz Plugin Kurulumları ve Ayarları
- Sitenizin Daha Kolay İndexlenmesi İçin Tag Bazlı Plugin Ayarlarının Yapılması
- Sitenizde Bulunan MyBB Sorunlarına Çözüm Desteği
- MyBB Tema Kurulumu
- MyBB Tema Yapımı, Editleme ve Kurulumu
- MyBB Gelişmiş Portal Kurulum ve Ayarlama
- MyBB Scriptine Karakter Sorunu Olmadan Geçiş İşlemleri
- MyBB Latin Forumları, UTF-8 Destekli Hale Getirme İşlemleri
- CPU Aşımı Sorunları İçin MyBB Destekli İncelemeler ve Çözümler
- Sitelerinizin Host Değişiminde Sorunsuz Taşıma İşlemi

Kampanya 1 - MyBB Hizmeti Alan Herkese 1 Ay Ücretsiz Birebir Destek
Kampanya 2 - MyBB Tam Kurulum Yaptıranlara, İsteklerine Göre Ücretsiz Blog (Wordpress, Joomla vs) Kurulumu
Kampanya 3 - MyBB Yeni Tam Kurulum Yaptıraracak Olanlara Ücretsiz 1 Aylık 1 GB Disk Alanı, 10 GB Trafik ve Sınırsız Özellikli Host Bizden Hediye

İlgilenen arkadaşlar PM veya Msn (admin@berensaat.biz) yoluyla görüşebiliriz...

Referanslar için PM isteyebilirsiniz.

Ödemeleri Tüm Bankalardan EFT & Havale Yoluyla, Misli Hesabı ve Mobil Ödeme İle Yapabilirsiniz.
T. Garanti Bankası A.Ş. - T. Ekonomi Bankası A.Ş. - PTT - Avea Mobil Ödeme

İnSiDe

webmaster.tc
Çalışma yaptığım başka sitelerden aldığım yorumları aşağıda topladım arkadaşlar.Yorumların hepsi gerçektir.
Dileyen arkadaşlara sitelerin adreslerini iletebilirim.

Yusuf Dinç' Alıntı:
MyBB Sitemi Kurdu Ve Bütün Sorunları Giderdi Ve Sorunlarım Olunca Söylüyorum Hemen Yapıyor , Yardımcı Oluyor Teşekkürler
ayqo' Alıntı:
Aldığı paranın fazlasını hak ediyor bence çok temiz ve güzel bir forum sitesi kuruldu. Teşekkürler.
BerKToprak' Alıntı:
Phpbb den Mybb ye Geçiş sağladı Seo optimizasyon mybb portal ve bi çok eklenti kod sorunsuz kuruldu arkadaşımıza Teşekkür ediyorum.
CnnGkduman' Alıntı:
Öncelikle merhaba arkadaşlar ben canan . Site nasıl kurulur ne yapılır nasıl forum açılır nasıl site yönetilir bilmiyordum. Site açmak isteyince İnSiDe'ye ulaştım ve iletişime geçtik kendisi gerçekten işimde hayet iyi ve hızlı biri. Site hakkında bana herşi o ögretti diyebilirim.
İlk başta çekindigim şeyler oldu tabiki ama Inside saolsun herşeyi halledi sitemizi kurdu . Nasıl bir site istiyorsanız kavuşuyorsunuz gerçekten bu işlerde iyi kendisi. Sitede bir sorun oldugunda kendisi yardımıma geliyor. O yüzden ona koşulsuzca güvenebilirsiniz. Site kurmak isteyen arkadaşlara sesleniyorum İnSiDe gerçekten iyi özelliklede acemiyseniz size her konuda yardımcı olabilir.

***Teşekkürler eline saglık herşey çok güzel oldu ***
BeFuZ' Alıntı:
mybb SEO Kurulumu ve site onarımı yapıldı gayet hızlı ve güvenilir bir arkadaş, teşekkürler
detaylar' Alıntı:
:) Gayet güzel başarılı ilgili bilgili tam donanımlı bir iş oldu.Arkadaşa güvenebilir ve işlerinizi yaptırabilirsiniz.Teşekkürler.
kiesto_afri' Alıntı:
Arkadaş çok ilgili sağolsun.İşini iyi yapıyor çalışmanızı tavsiye ederim. kolay gelsin
Zoloft' Alıntı:
Arkadaşla çalışma yapıldı. Sürüm eklenti güncellemeleri ve seo çalışması konusunda. çok ilgili ve hızlı çalışması için teşekkürler
artax' Alıntı:
Gerçekten Kısa Sürede ve Hatasız Olarak Sitemi vbulletinden mybb'ye Dönüştürdü. İşin Ustası... Gözünüz Kapalı Sitenizi Teslim Edebilirsiniz..
KIVANCEFE' Alıntı:
gayet ilgili işinde temiz bir arkadaştır. 1 adet çalışma yaptırılmıştır her iki tarafada hayırlı uğurlu olsun teşekkürler.
mccoy' Alıntı:
Arkadaş mybb'de oluşan bir hatayı düzeltti. Teşekkürler kendisine.
bitir' Alıntı:
Bu Arkadaşa İş Yaptırmak isteyen Arkadaşlara Sırf Referans olsun diye bu mesajı yazmak istedim.Arkadaş iş bittikten sonra bile msn de ne zaman soru sorsam cevapladı ve hatta defalarca siteye girip sorunları inceledi.Kesinlikle Çalışılır.
heromen' Alıntı:
Optimize ve site güncellemesini yaptı eline sağlık..:)
keriii' Alıntı:
İşlem tamamlandı, ellerine sağlık güzel iş çıkarttı..Bütün soruları cevapladı ve isteklerimide yaptı.Biraz uğraştırdım gıkını çıkartmadı saolsun :)
Stubborn' Alıntı:
arkadaş forumumdaki sorunları gidermiştir. anlayışı ve yardımları için teşekkür ediyorum
TheOttoman' Alıntı:
Allah razi olsun Samed Kardesimden Ellerine Saglik Gercekten Guzel Bir Sekilde Herseyini Yapti Teslim Etti. Icinizde Hic Bir Supheniz Olmasin Istediklerinizi Tamamen Yapan ve Cok Duyarli Bir Arkadas Guven Konusunda Her Sekilde Guvenebilir ve Inanabilirsiniz. Ellerine Saglik Diyorum Basarilarinin DEVAMINI Diliyorum Selam ve dua Ile.
KAPRAX' Alıntı:
vbulletinden mybb geçiş Sorunum İnside Nickli Arkadaş Tarafından Kısa Sürede Çözülmüştür... Aynı Sorunu Yaşayanların Gözü Kapalı Güvenebileceği Bir Arkadaş...
samilton' Alıntı:
tema düzenleme işi yaptırılmıştır. arkadaş gerçekten işinde bir numara, böyle insanları bulmak günümüzde çok zorlaşmaya başladı.

Teşekkür ederiz.
OmerFan' Alıntı:
İlgi ve Alakası İçin Tr_LojistiK 'e Teşekkür Ediyorum. İşinin Ehli Arkadaş Hiç Bir Sorun Yaşamadım. İyi Çalışmalar.
CARINCHA' Alıntı:
Teşekkür Ederim InSiDe, Güzel Bir Çalışma oldu herşeyi kısa ve temiz birşekilde teslim etti...
planzero' Alıntı:
Çalışma Yaptırıldı Gayet Hoş Ve işine Sadık Teşekkür Ediyorum
ankya' Alıntı:
Güvenilir biri sorunsuzca halloldu işlerim tavsiye ederim ;)
sosyeteq' Alıntı:
yaptırmayı düşünen arkadaşlar hiiç düşünmesinler güvenilir çok temiz bir arkadaşımız
evillord' Alıntı:
işini layıkıyla yapan bir kardeşimiz bir adet tema ve seo optimizasyonu yaptırıldı gayette güvenilir bir insan eline sağlık kardeşim
Hileportal' Alıntı:
Teşekkürler inside arkadaşlar çok uygun fiyata hem temayı süper yaptı hemde her türlü teknik destekte bulundu herkese tavsiye ederim.
furkan581907' Alıntı:
mybb SEO Kurulumu ve site onarımı yapıldı gayet hızlı ve güvenilir bir arkadaş :) teşekkürler
RedLine' Alıntı:
Hocam Gerçekten Eline Sağlık Problemsiz Herşey Çok Güzel Oldu Gerçekten Yaptığın İşi Önemseyerek Yapıyorsun Tekrar Cok Cok Teşekkür Ederim Her konuda Tecrüben ve becerin Tartışılmaz..
sego90' Alıntı:
Arkadaş çook iyi 1 saat içinde forumu kurdu eklentileri ve temayı düzenledi, çok teşekkürler...