• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Nasıl bir yol çizmeliyim?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Nelearful

webmaster.tc
Merhaba,

HTML,CSS ve grafik tasarım biliyorum. Online bir FPS oyununda oyuncuyum.

4 senedir internetin içindeyim ve şu ana kadar kayda değer bi' şey yapmadım. Yani internette ekmek paramı kazanabileceğim şeyler yapamadım bir türlü.

2-3tane kurumsal olarak web sitesi yaptım ve gayette başarılı, şık siteler oldu. Sadece web tasarım yapıp para kazanmak istemiyorum. Web tasarım sıkıcı geliyor. Sıkıcı gelmesine karşılık dediğim gibi hala bi düzen tutturmuş değilim. Vakit öldürüyorum öyle.

Sizce ne yapmalıyım? Php mi öğrenmeliyim neler yapmalıyım? Ne üzerine yoğunlaşmalıyım?
Fikirlerinizi bekliyorum.

not: HTML,CSS ve Grafik tasarım ile 4 senedir haşır neşirim.

Auswitch

webmaster.tc
Kurumsal bir şirket açarak, veyahut internet üzerinden ticaret üzerine ''Domain'' alan adı tescil edin içerisin de Seo çalışma deneyiminiz ve özgün makale yazılımları hakkında deneyimleriniz varsa, hiç vakit kaybetme derim. :) İnternet üzerinden ''emek'' verilmeden Maddi kazanç elde edemezsiniz.

Nelearful

webmaster.tc
Kurumsal bir şirket açarak, veyahut internet üzerinden ticaret üzerine ''Domain'' alan adı tescil edin içerisin de Seo çalışma deneyiminiz ve özgün makale yazılımları hakkında deneyimleriniz varsa, hiç vakit kaybetme derim. :) İnternet üzerinden ''emek'' verilmeden Maddi kazanç elde edemezsiniz.
Oyunlara ilgim olduğu için şu an bir kendi oyun blogum var. Emek verilmeden bi' şey olmayacağını ben de biliyorum. Ne yapmalıyım, ne üzerine yoğunlaşmalıyım diye sordum zaten.

Php öğren faydasını görürsün hemen.
Öğreneceğim fakat tam olarak ne yapabilceğimde kararsızım.

gkbrk

webmaster.tc
Oyunlara ilgim olduğu için şu an bir kendi oyun blogum var. Emek verilmeden bi' şey olmayacağını ben de biliyorum. Ne yapmalıyım, ne üzerine yoğunlaşmalıyım diye sordum zaten.

Öğreneceğim fakat tam olarak ne yapabilceğimde kararsızım.
Ne yapamazsın ki? Sosyal ağ, içerik botu, arama motoru, müzik dinleme sitesi...
Kısacası aklına ne gelirse. :cool: :cool: :cool:

Nelearful

webmaster.tc
Ne yapamazsın ki? Sosyal ağ, içerik botu, arama motoru, müzik dinleme sitesi...
Kısacası aklına ne gelirse. :cool: :cool: :cool:
PHP biliyor musunuz? Şu bot olayını çok öğrenmek istiyorum. PHP Görsel Eğitim Setini almayı planlıyorum. Orada öğretiyor mudur?

inforesim

webmaster.tc