• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Nasıl Olmuş?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Rapunzel

webmaster.tc

Baskıya gönderecegim son bi kezde siz görün eksik varsa tamamlayım dedim eksik fazla söylerseniz memnun olurum

Psd eklenmiştir

Ekli dosyalar

rapoel

webmaster.tc
Yalnız alttaki gri çizgi baskıda yenir muhtemelen. Kesim payından gider gözükmeye bilir sanki. Ama tasarım güzel iyi bir ilham almışsın belli :D

Rapunzel

webmaster.tc
en son bana matbaa açtıracaklar az kaldı :mad:
ölçü 8,4X5,2 matbaa ölçüsü 60 dedi 40 a anlaştık malzeme gösterdigi malzeme degil perşembe diyor cumartesi teslim ediyor üstüne üstlük bide kartvizit geliyor enden boydan kısacık.senin tasarımınla alakalı diyor mal karşısında çocuk var sanıyor bununla idare et tekrar yaptıralım ama 60 vereceksin bide üstüne sen esnaf degilsin kelimesini yedik.

en son bana matbaa açtıracaklar az kaldı :mad:
ölçü 8,4X5,2 matbaa ölçüsü 60 dedi 40 a anlaştık malzeme gösterdigi malzeme degil perşembe diyor cumartesi teslim ediyor üstüne üstlük bide kartvizit geliyor enden boydan kısacık.senin tasarımınla alakalı diyor mal karşısında çocuk var sanıyor bununla idare et tekrar yaptıralım ama 60 vereceksin bide üstüne sen esnaf degilsin kelimesini yedik.
Matbuu | Matbaa | Ücretsiz Kartvizit | En Ucuz Online Baskı Merkezi 'u denedinmi abi?

Rapunzel

webmaster.tc
biliyorum daha önce iş yaptırdım oraya 1 hafta sürüyor diye burada yaptırayım dedim adamı dinden imandan çıkarıyor buranın esnafı

Rapunzel

webmaster.tc
ve yaptıgı iş matbuu da 18 lira kargo dahil biz 40 tl veriyoz yine yaranamıyoruz