• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Netload.in ANA KONU PPS ( Satış Başı Kazanç Sistemi)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

sagropa

webmaster.tc
NOT. Kazançlar Gece 1 den itibaren kazanç tablosuna yansır.Ayrıca ödemeler İstenildiği günden itibaren 1 ay sonra geliyor.

Netload.in Satış Başı Kazanç Sistemi

• Plan 1:
  • A fixed amount of $9,5USD for every initial order. ( Satış Başı fix 9,5$ dolar. Örneğin; Kullanıcı 3 aylık premium alsın, istatistiğe 12 dolar yansır)
  • Plan 2:
  • 80% revenue share of all initial orders. (Bu kazanç çeşidinde kaç aylık satın alınmışsa %80 komisyon verir.)
  • Plan 3:
  • 50 % revenue share of all recurring orders. ( rebillerden %50komisyon)
  • Plan 4:
  • 25% revenue share of all initial and recurring orders. ( %25 hem satış %25 rebill)

Ödeme Kanıtı

refli Link Refli Link
refsiz: Netload Serious Filehosting - Netload

liseliwashere

webmaster.tc
hayırlı olsun konu

devamlı bu konudan iletişimde oluruz artık bende 21 agustosda ilk ödememi alıcam :)

sagropa

webmaster.tc
Bende dostum, 2 ödeme istedim bakalım. 1 ay sonra gelecek ama olsun sağlam kalan tek filehost.

liseliwashere

webmaster.tc
ooo saglam ödeme almışsın bro hayırlı olsun

iyi para valla işte bizde 3-5k kuruş kazanıyoruz günde tek sales olsa yeter .

sagropa

webmaster.tc
Teşekkürler, işte 2 ödeme daha istedik bekliyoruz az kaldı ödeme gününe. :D

alp

webmaster.tc
arkadaşlar netload kupon kodu satıyorum , bilgi için pm atınız

sagropa

webmaster.tc
Kazançlar düştü Arkadaşlar ana mesaja bakın. Diğer uploader arkadaşları bekliyoruz. Konunun canlı kalması açısından.

sagropa

webmaster.tc
Son durum arkadaşlar paypalları izlemeye alındı. Paypal premium alınabiliyor fakat ödeme gönderemiyor. Şu anda Türkiye için ödeme konusunda iyi bir seçenek yok malesef.

mFurkan

webmaster.tc
satışı nasıl yapcağız ve misli ödemesi varmı detaylı pm alabilirmiyim
Upload işi hakkında herhangi bir bilginiz bulunmuyor. Bu dönemde zaten bu piyasaya girmenizi önermem. ;) Bir FileHost' un Misli ödeme yapmasını beklemiyorsunuz herhalde. :confused: FileHostlar genelde PayPal, WebMoney gibi sanal bankalara ödeme yaparlar. Ama yinede ben sana ufaktan bilgi vereyim. Hatta konu hakkında detaylı bir konu hazırlayayım bari herkese yardımcı olalım.
Upload üzerinden para kazanma işi genel olarak şöyle işlemekte. Sizler FileHost sitelerinin serverlarına çeşitli dosyalar yüklersiniz. Bu dosyalar indirildikçe (100 download başına) ve dosyalarınız üzerinden premium üyelik alındıkça ortaklık programında yer alan ücretlendirmeler kapsamında sizde kazanırsınız.

CaddeAktif

webmaster.tc
Upload işi hakkında herhangi bir bilginiz bulunmuyor. Bu dönemde zaten bu piyasaya girmenizi önermem. ;) Bir FileHost' un Misli ödeme yapmasını beklemiyorsunuz herhalde. :confused: FileHostlar genelde PayPal, WebMoney gibi sanal bankalara ödeme yaparlar. Ama yinede ben sana ufaktan bilgi vereyim. Hatta konu hakkında detaylı bir konu hazırlayayım bari herkese yardımcı olalım.
Upload üzerinden para kazanma işi genel olarak şöyle işlemekte. Sizler FileHost sitelerinin serverlarına çeşitli dosyalar yüklersiniz. Bu dosyalar indirildikçe (100 download başına) ve dosyalarınız üzerinden premium üyelik alındıkça ortaklık programında yer alan ücretlendirmeler kapsamında sizde kazanırsınız.
evet bilgim yok ama öğrendim