• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ödeme Almadığım Halde Ödeme Yapıldı Maili Geldi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Beatboxer

webmaster.tc
Merhaba,

Geçen hafta almış olduğunuz "Ödemeniz yapıldı" epostasının yanlışlıkla gönderildiğini bildirmek için size yazıyoruz. Kazançlarınızın ve raporlarınızın bu durumdan etkilenmediğini temin ederiz, hesabınız normal ödeme dönemlerini takip etmeye devam edecektir. Bu durumun neden olduğu tüm karışıklık için özür dileriz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

2 yıldır düzenli olarak ödeme alıyodum 1 ay almadım adamlarda şaşırdı heralde :D:D çok komik geldi bu durum bana :D:D

DermanHosting

webmaster.tc
Merhaba,

Geçen hafta almış olduğunuz "Ödemeniz yapıldı" epostasının yanlışlıkla gönderildiğini bildirmek için size yazıyoruz. Kazançlarınızın ve raporlarınızın bu durumdan etkilenmediğini temin ederiz, hesabınız normal ödeme dönemlerini takip etmeye devam edecektir. Bu durumun neden olduğu tüm karışıklık için özür dileriz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

2 yıldır düzenli olarak ödeme alıyodum 1 ay almadım adamlarda şaşırdı heralde :D:D çok komik geldi bu durum bana :D:D
Çok ilginç Bir durum doğrusu... :)

inforesim

webmaster.tc
Arada karışıklık oluyor, WHMCS gibi profosyonel sistemlerdede oluyor mesela. Tabi Google da olması daha ilginç, Bide parayı yollasalardı tamamdı :p

Ertuğrul

webmaster.tc
Sizde adamları tongaya getirmişsiniz ama :D sağ gösterip sol vurma meselesi :)

Cyberscorpion

webmaster.tc
Bir kaç aydır xxxx $ civarında ödeme alıyordum. Siteleri sattıktan sonra gelir düştü ödeme barajını geçmediğim halde ödeme yapılmıştır mailleri :D kesilmedi.