• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Öneriler (Tek Konu Olabilir)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egebilisim

webmaster.tc
Merhabalar Sayın WMTC üyeleri, yaklaşık 10dk önce üye oldum ve hemen aklıma bir öneri geldi. Üzerinde Webmaster.TC'nin logoları basılı olan t-shirt'ler kupa gibi ürünler basılırsa ve bunun üzerinden kazanç elde edilmezse satışı olabileceğini düşünüyorum.

Ayrıca diğer üyeler konuya yorum olarak önerilerini sunarlarsa konu altına eklerim. Bu sayede tek başlık altında birçok öneri olmuş olur. Konu sabit olabilir diye düşünüyorum.

Foruma öneriler ve şikayet için bir kategori açmak
Ayrıca sitenin en üst kısmına son mesajlar ve sohbet bölümü eklenmesi takibi kolaylaştırır.
Articles (makale) eklentisi

YAPILANLAR
Son Mesajlar Bölümü
Şikayet Bölümü

ColdSwoRD

webmaster.tc
Merhabalar Sayın WMTC üyeleri, yaklaşık 10dk önce üye oldum ve hemen aklıma bir öneri geldi. Üzerinde Webmaster.TC'nin logoları basılı olan t-shirt'ler kupa gibi ürünler basılırsa ve bunun üzerinden kazanç elde edilmezse satışı olabileceğini düşünüyorum.

Ayrıca diğer üyeler konuya yorum olarak önerilerini sunarlarsa konu altına eklerim. Bu sayede tek başlık altında birçok öneri olmuş olur. Konu sabit olabilir diye düşünüyorum.
Güzel öneri bunu 0 karla veya minumum karla hizmete sunabilecek bir arkadaş var mı ? Ya da tanıdığı vasıtasıyla bunu yaptırabilecek biri ? Bir kaç alternatif logo bastırabiliri kupaların ve t-shirlerin üstüne. Ya da anahtarlıkta olabilir vs.

egebilisim

webmaster.tc
Hoş bulduk... Bunun gibi sitenin devamlılığı ve kaliteli ticaret için bir fikrim var ancak bunun için adminle görüşmem gerek. siz gerekli bilgiyi kendisine iletirseniz bana geridönüş yapabilir mi ?

gkbrk

webmaster.tc
Foruma öneriler ve şikayet için bir kategori açmaları lazım bence. Ayrıca sitenin en üst kısmına son mesajlar ve sohbet bölümü eklenirse çok güzel olur.

proghammer

webmaster.tc
Acaba diyorum forumda Banlanan üyeleri ve BAN sebepleriyle beraber gösteren bir başlık açılma şansı var mıdır ? O bölüm post atmaya kilitli olur sadece banlananların yaptıgı hataları görmüş oluruz diye düşünüyorum..

Sadece bir öneri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...