• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Özel Tema - 2 Adet Bot - %90 özgün içerik - Özenle açılmış kategoriler - Hızlı index- Program sitesi 20lira Zararına

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Sinan Teker

webmaster.tc
Şimdiye kadar en çok ilgilendiğim sitem denilebilir. Ben bi sitenin kategoileri ile bile bu kadar uğraşmazdım. Bu siteyi açma amacımda sürekli aylık getirisi olsun masraflarımı çıkartmaktı. Fakat özgün yazmak bana göre değil bunu bi kez daha anladım. Sıkılıyorum yani :)

Site açıldıktan ve indexlendikten 2 gün sonra çeviri yedi ama 1 günde Türkçe ziyaretçi defterleri yardımı ile sorunu çözdüm. Yani ZD backlinkleride mevcuttur.

Adsense'e bu site ile başvurdum ve kabul edildim google tarafından bi sıkıntı yoktur. Sayfa hızı sokur 69dur. İmageları optimize ederek 80e kadar çıkarabilirsiniz. Site içi optimizasyon yapılmıştır.

Site Adresi:(isteyen özel mesaj ile verebilir)
Kategori, sitenin içeriği: Program indirme
Site hemen al fiyatı: 20lira
Hosting dahil midir : Hayır. Taşımada yardımcı olunulur.
Sitenin hiti(linki ve ya ekran görüntüsü ile): Sayaç koymadım
Site yaşı: 0
Site hit kaynağı(google,facebook vb): google
Banlı olduğu reklam firması var mı : yok
Banlı olduğu arama motoru : yok
Site yazılımı nedir , ücretli mi : Wordpress
Domain firması: godaddy
Açıklamalar : yok

Senarist

webmaster.tc
Şimdiye kadar en çok ilgilendiğim sitem denilebilir. Ben bi sitenin kategoileri ile bile bu kadar uğraşmazdım. Bu siteyi açma amacımda sürekli aylık getirisi olsun masraflarımı çıkartmaktı. Fakat özgün yazmak bana göre değil bunu bi kez daha anladım. Sıkılıyorum yani :)

Site açıldıktan ve indexlendikten 2 gün sonra çeviri yedi ama 1 günde Türkçe ziyaretçi defterleri yardımı ile sorunu çözdüm. Yani ZD backlinkleride mevcuttur.

Adsense'e bu site ile başvurdum ve kabul edildim google tarafından bi sıkıntı yoktur. Sayfa hızı sokur 69dur. İmageları optimize ederek 80e kadar çıkarabilirsiniz. Site içi optimizasyon yapılmıştır.

Site Adresi:(isteyen özel mesaj ile verebilir)
Kategori, sitenin içeriği: Program indirme
Site hemen al fiyatı: 20lira
Hosting dahil midir : Hayır. Taşımada yardımcı olunulur.
Sitenin hiti(linki ve ya ekran görüntüsü ile): Sayaç koymadım
Site yaşı: 0
Site hit kaynağı(google,facebook vb): google
Banlı olduğu reklam firması var mı : yok
Banlı olduğu arama motoru : yok
Site yazılımı nedir , ücretli mi : Wordpress
Domain firması: godaddy
Açıklamalar : yok
Seo puani biraz dusuk ama sikinti cikmaz saniyorum