• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Özgün içerik | Alexa 9K > www.PhpBotu.com < Yetişen Alır!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

kankam3321

webmaster.tc
Site Adresi: Php Bot Yapım Dersleri, WordPress Botu, Oyun Botu Yapımı (22 Şubat 2014'e kadar)
Websitesi için istenen en düşük fiyat : 70 TL Siteye yazık olmasın diye fiyat düştü.
Alexa Sıralaması: Aşagıda resimde mevcut
Websitesinin açılış tarihi : 22 Şubat 2013
Kategori, sitenin içeriği nedir : Php Dersleri, Php Botu Yapımı ve Teknoloji Bloğu
Günlük hit sayısı, kaynak link : 90-130 (Analystic aşağıda)
Site tüm içeriği birlikte mi satılık,
Sınırlama var ise neler : Tüm İçerik
Hosting dahil midir : Dahil (22 Şubat 2014 Tarihine Kadar)
Banlı olduğu sponsor var mı : YOK
Banlı olduğu arama motoru var mı : YOK
Sitede yer alan
Yazılımın(lar) lisansı satışa dahil mi : DAHİL
Yazılım Lisans sonlanma zamanı : YOK
Sitenin satışında herhangi hukuki
bir problem var mı, telif hakkı vb : YOK

Sitenin yaninda Vip-Adult.com sitemide ucretsiz veriyorum.

Sitenin yaninda http://www.webmaster.tc/script-satisi/chip-online-haber-botu-teknoloji-botu-sadece-5-tl-10124.html burada sattığım botumu açık kaynak olarak ucretsiz veriyorum.

Hosting ve adult domain AyvazHostingde, Php Bot Yapım Dersleri, WordPress Botu, Oyun Botu Yapımı i.s.i.m.t.e.s.c.i.l.d.e barınmaktadır arkadaşlar...

Siteyle yaklaşık 2 haftadır ilgilenilmemekte. Konular anlık (En fazla 2 saat içerisinde) index almaktadır.

Ayrıca siteye 2 günde 1'er tane makale girildi. Alınan sonucu analystics'de görebilirsiniz. (ilk gün 110, ikinci gün 91 hit alındı.)

Analystic:

Site Bilgileri:

Merhaba arkadaşlar. Sitemi ilgilenemediğimden dolayı satıyorum.

Sitenin içeriğini kendim tektek yazarak ekledim. Yani %95 özgündür. teknoloji botu mevcuttur sitede alan arkadaşa öğretilecektir. Birkaç haber sitesinin teknoloji bölümünden çeker haberleri. Site 2 aylık olmasına rağmen çok iyi yerdedir. Googlede "wordpress film botu, wordpress botu yapımı, php botu yapımı" gibi kelimelerde ilk sayfada ve ilk sırada yer alıyor.

Sitenin hitinin %85'i googleden gelmektedir ve birçok kelimede ilk sırada çıkmaktadır. Site adsense için herhangi bir kural ihlali içermemektedir. Yani adsenseden reklam alabilirsiniz veya kendi reklamlarınızı ekleyebilirsiniz. Özgün içerik site dediğim gibi.

Sitenin hostingi sınırsızdır ve 100 Domaine kadar ekleme yapabilirsiniz. 50 GB web alanına ve sınırsız bw gibi alt özelliklere sahiptir.

Ödeme: İş Bankası, Ziraat Bankası veya Paypal